Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Funda Arar Harbiye konserinde şehitleri andı

Funda Arar Harbiye konserinde şehitleri andı

Funda Arar, önceki akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluştu. Konserde 15 Temmuz darbe girişimini önlemeye çalışırken hayatını kaybeden 246 kişinin adları barkovizyona yansıtıldı.

14.08.2016 17:47

Funda Arar, önceki akşam Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliği kapsamında sahnedeydi. Ünlü şarkıcı, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdiği geceye elinde bayrakla "Memleketim" şarkısını okuyarak başladı.

Açıkhava kırmızı beyaza büründü
Seyirciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan Arar, kısa bir teşekkür konuşmasının ardından programına devam etti. Bu arada seyircinin konser boyunca ellerinden bayrağı bırakmaması nedeniyle Açıkhava kırmızı-beyaza büründü, coşku gece boyunca eksilmedi.

funda arar konserinde şehitleri andı

"Yağmur da yağsa kar da yağsa durmayacağım"
"Harbiye çok özel bir yer, burada şarkı söylemek çok farklı" diyen Funda Arar, yağmura da aldırış etmedi. "Yağmur da yağsa kar da yağsa durmadan şarkı söyleyeceğim" diyen şarkıcıyı sevenleri dağıtılan yağmurlukları giyerek dinledi.

Minnettarız
Konser sırasında, darbe girişiminde şehit olan 246 kişinin adlarının barkovizyona yansıtılması duygusal anlar yaşanmasına yol açtı. "Minnettarız" notuyla sahneye yansıtılan isim ve fotoğraflar, birçok kişinin gözlerini yaşarttı.

Darbe girişimini önlemeye çalışırken hayatını kaybedenlerin adları ve fotoğrafları konser sırasında barkovizyona yansıtıldı.

funda arar konserinde şehitleri andı

Funda Arar, konserine elinde bayrakla seslendirdiği "Memleketim" şarkısıyla başladı.

Yorumlar | 0
üye profil