Fulya Zenginer anneannesine dava açacak

Anneannesi tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelen Fulya Zenginer, olayla ilgili ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu, anneannesi ve onun kardeşlerine dava açacaklarını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2021 11:33
Değiştirme Tarihi: 01.12.2021 11:33
Fulya Zenginer anneannesine dava açacak

Fulya Zenginer, geçtiğimiz günlerde anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme geldi. Babasını küçük yaşta kaybeden, annesi de üç yıl önce yaşamını yitiren oyuncu, akrabalarının kendisine karşı yaptıkları planla şaşkınlık yaşadı. İki yıl önce Kuntay Tarık Evren ile evlenen ve 3.5 aylık hamile olan Zenginer’in büyük üzüntü yaşadığı öğrenildi. Eşinin bu zorlu süreçte bir an olsun yanından ayrılmadığı Zenginer, şimdilerde anneannesine dava açmaya hazırlanıyor.

"ADALETE HAVALE EDECEĞİZ"

Fulya Zenginer, bu olayın ardından ilk kez Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak'a konuştu. Çıkan haberlerin doğru olduğunu söyleyen ünlü oyuncu şöyle konuştu:

“Bunun hakkında sadece bir defa konuşacağım. Hamileyim ve bu gerçekten yaralayıcı bir konu. Çıkan haberler doğru. Anneannem bizden arsanın satışı için erkek kardeşine vekalet vermemizi istedi. Sonrası da malum, 'satamadık' dedikleri arsayı satıp bölüşmüşler. Hamile olduğum için yıpranmamam adına ablamla konuyu kapatacaktık ancak ben hakkımı yedirirken çocuğuma hakkını yedirmemeyi öğretemem. Bu yüzden avukatımla görüşüyorum. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar veriyoruz. Kendisini Allah’a havale ettik zaten, şimdi de adalete havale edeceğiz."

İlgili Sayfalar: Magazin