Friends'in en sevilen karakteri belli oldu

Friends'in en sevilen karakteri belli oldu

Comedy Central, bir dönemin en sevilen TV dizisi Friends'in en sevilen karakteri için bir oylama başlatmıştı. Oylama sonunda 1994 yılında yayınlanmaya başlayan ve 10 yıl boyunca en çok izlenen dizilerden biri haline gelen Friends'in favori karakteri belli oldu.

1994-2004 yılları arasında yayınlanan ve tekrarları bile hala izlenen kült TV dizisi Friends'in sevilen karakteri belli oldu. Comedy Central, FriendsFest kapsamı çerçevesindeki etkinlikler süresince oylama yaptı ve dizinin favori karakteri yüzde 25.6 oyla David Schwimmer'ın canlandırdığı Ross Geller karakteri birinciliği kaptı. 

 

DİZİNİN EN SEVİLEN KIZI PHOEBE

Soldan sağa; Phoebe, Joey, Monica, Chandler, Rachel ve Ross. 
 

Monica'nın dinazor sevdalısı abisinin ardından ikinci sırayı sarkastik esprileriyle unutulmazlar arasına giren Chandler Bing aldı. Yüzde 25.4 oyla Matthew Perry'nin efsane tiplemesi Chandler'ın ardından üçüncü sırayı yemek delisi Joey alırken, dördüncülüğü de Lisa Kudrow'un deli karakteri Phoebe Buffay aldı. Friends sayesinde şöhretine şöhret katan Jennifer Aniston, Rachel Green karakteriyle listenin beşincisi olurken, Friends'in en az sevilen karakteri Courtney Cox'un canlandırdığı Monica Geller oldu. 

 

FriendsFest'te karakterlerin sürekli takıldıkları Central Perk adlı kahveci büyük ilgi gördü. 
 

 

Friends ekibi yıllar sonra buluştu

 

 

Friends'in Ben'i görenleri şoke ediyor

 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 13:03:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin