Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fransız Polisinden Kim Kardashian İtirafı: Adını Google'da Arattım

Fransız Polisinden Kim Kardashian İtirafı: Adını Google'da Arattım

Kim Kardashian'ın Paris'te silahlı soyguncuların saldırısına uğradığı olayı araştıran polis, ABD'li yıldızın adını Google'da arattığını söyledi.

27.10.2016 11:39

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian'ın Paris'te silahlı soyguncuların saldırısına uğradığı olayı araştıran polisten ilginç bir açıklama geldi. Paris polis şefi soygun günü ihbarı ilk aldığında Kardashian'ın adını Google'da arattığını söyledi.

Fransa'nın başkenti Paris'te kaldığı lüks rezidansta silahlı soygun sonucu 11 milyon dolarlık mücevherleri çalınan Kim Kardashian hakkında Fransız polisinden büyük bir itiraf geldi.

Vanity Fair dergisine konuşan Paris polis şefi Christian Sainte saldırının ardından yardımcısını arayarak 'Kurban kim?' diye sorduğunu ve ünlü magazin yıldızının adını Google'de arattığını söyledi. Yardımcısıyla görüştükten sonra yaptığı kısa araştırma sonucu Kardashian'ın kim olduğunu anlayan Sainte, "Şimdi onun hakkındaki her şeyi biliyorum. Kim Kardashian herhangi biri değil. Facebook'ta çok fazla beğenisi var" dedi. Ünlü Rap şarkıcısı Kanye West'in eşi olan Kardashian'ın sosyal medya üzerinden konum bilgisini sürekli paylaştığını belirten Sainte hırsızları yakalayacaklarından emin olduklarını söyledi. Her sabah konu ile ilgili istişarede bulunduklarını söyleyen Sainte saldırının organize bir eylem olduğunun altını çizdi.Polis şefi ayrıca soyguncuların ulaşım aracı olarak bisiklet kullandığını belirterek "İlk kez böyle büyük bir soygunda bisiklet kullanımına rastlıyorum" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil