Fırat Altunmeşe rap albümü çıkarıyor

Fırat Altunmeşe rap albümü çıkarıyor
Yayınlanma Tarihi: 21.03.2019 23:08 | Değiştirme Tarihi: 21.03.2019 23:12

İzzet Altınmeşe’nin oyuncu oğlu Fırat Altunmeşe, rap albümü çıkarıyor.

Türk müziğinin usta isimlerinden türkücü İzzet Altınmeşe'nin oğlu Fırat Altunmeşe, rap albümü çıkarmaya hazırlanıyor. Sosyal medya hesabında paylaştığı, Olgu Baran Kubilay’ın çektiği bir dakikalık klibi paylaşan Altunmeşe’ye ünlülerden de destek geldi. Fırat Altunmeşe, rap albümü için, "İki yıldır hazırlıyoruz bu albümü. Set yoğun olunca kanalize olamıyor insan. Şimdi bitmeye çok yakın" dedi. Fırat Altunmeşe’nin 'Prömiyer' klibini popçu Edis Görgülü de kendi Instagram hesabından “10 senedir bekliyorduk 'Prömiyer'ini yaptı sonunda, aksın gitsin” yorumu ile paylaştı. Altunmeşe'den Edis’e “Adamım!” şeklinde yanıt verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Fırat Altunmeşe kimdir, kaç yaşında?

Fırat Altunmeşe, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Bir abisi, bir ablası vardır. Babası türkücü İzzet Altınmeşe'dir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nü mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde 2 yıl özel oyunculuk dersleri aldı.

2013 yılında başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe'nin paylaştığı "Vicdan" adlı dizide oynadı.

2014 yılında ise "Kaçak Gelinler" dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. 

2015 yılında önce "Gizli Ajanda" adıyla çekilen sonra "Hesapta Aşk" adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy,, Burak Tozkoparan ile birlikte rol aldı.

2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu'nun yazdığı "Kehribar" adlı dizide Gürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, gibi ünlü isimlerle birlikte oyunculuk deneyimi yaşadı.

Filmleri ve Dizileri :2016 - Kehribar (TV Dizisi)2015 - Sofra Sırları (Sinema Filmi)2015 - Hesapta Aşk (Sinema Filmi)2014 - Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)2013 - Vicdan (Emre) (TV Dizisi)