Film çekimi sırasında talihsiz kaza! İsmail Hacıoğlu'nun suratında fünye patladı!

Son olarak Mahkum dizisinde rol alan oyuncu İsmail Hacıoğlu "49" filminin çekimleri sırasında büyük bir kaza atlattı. Kilis'te çekimleri süren "49" filminin bir sahnesinde fünyenin planlanandan erken patlaması üzerine İsmail Hacıoğlu yaralandı. Hacıoğlu'na ilk müdahale setteki ambulans tarafından yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 25.07.2022 15:47
Değiştirme Tarihi: 25.07.2022 15:47
Film çekimi sırasında talihsiz kaza! İsmail Hacıoğlu'nun suratında fünye patladı!

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu film setinde büyük bir kaza atlattı. Mahkum dizisinde başarılı bir performans sergileyen Hacıoğlu "49" filminin çekimleri için Kilis'e gitti. Filmde çekimler sırasında patlatılan fünye İsmail Hacıoğlu'nun yüzünden yaralanmasına neden oldu. Olaya ilk müdahale setteki sağlık ekipleri tarafından yapıldı.

İSMAİL HACIOĞLU'NUN YÜZÜNDE FÜNYE PATLADI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık'ı buluşturan "49" filminin setinde büyük bir kaza ucuz atlatıldı.

Çekimleri Kilis'te gerçekleştirilen "49" filminin aksiyon sahnesinde fünye İsmail Hacıoğlu'nun yüzüne patladı. Görevlinin fünyeyi planlanandan erken patlatması yüzünden yaşanan olayda ünlü oyuncuya hemen setteki ambulansta ilk müdahale yapıldı. Kilis'te kaldığı otelde dinlenen Hacıoğlu'nun yüzünde ve vücudunda yaralar oluştu.

 

İlgili Sayfalar: Magazin