Feyza Civelek 21 kilo verdi, görenler tanıyamadı! Şaşırtan değişim...

Genç oyuncu Feyza Civelik önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. 21 kilo veren güzel oyuncunun değişimi adeta herkesi şaşırttı. Kilo vermesiyle adeta bambaşka birine dönüşen Feyza Civelek'i görenler tanıyamadı.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2020 13:47
Değiştirme Tarihi: 06.12.2020 13:47
Feyza Civelek 21 kilo verdi, görenler tanıyamadı! Şaşırtan değişim...

Yeni bir sinema filminin görüşmesinden çıktığını vurgulayan Civelek, geçtiğimiz günlerde ses getiren Pelin Öztekin ve Hazal Kaya’nın ‘Kilolu oyunculara başrol ve fettan karakterler verilmiyor’ açıklamaları hakkında konuştu. 2 ayda 21 kilo veren Feyza Civelek, “Oyuncu dediğin kilolu da olabilir, her şekilde oynayabilir ama bizim ülke şartlarımızda görselliğe çok önem veriliyor. 2 ayda 21 kilo verdim, beslenme uzmanının verdiği yiyecekleri yedim. Her gün spor yapıyorum. Aslında kilonun bir fazlalık ve sağlık sorunu olduğunu düşünüyorum” yorumunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

“KİLO VERİNCE ÖZGÜVENİM YERİNE GELDİ”

Civelek ayrıca zayıf ve formda görünmeyi tercih ettiğini vurgulayarak “Ben kilo verince kendime döndüğümü hissettim ve özgüvenim yerine geldi. Herkese öneriyorum. İnsan en azından olabildiği kiloda kalabilmeli, oyunculuk değil sadece her meslekte sağlık açısından böyle olmalı” ifadelerini kullandı. Oyuncu, sözlerini “Kilolu insanlar da fettan rolü oynayabilir ama Türkiye şartlarında ona göre bir rol yazılır. Yurtdışıyla bizim kültürümüz çok farklı. Mesela Adele dünyanın en ünlü şarkıcılarından biri oldu ama Türkiye’de öyle bir şey yok. Türkiye’de görsellik çok önemli, sektördeki kişilerin göze de hitap etmesi lazım. Bence insanlar zayıf olmayı tercih eder” diyerek noktaladı.

Haber ile ilgili metin girin!.