Feyza Aktan kimdir, kaç yaşındadır? Feyza Aktan ve Özcan Deniz velayet davasında son durum

Feyza Aktan, son günlerin en çok merak edilen ve tartışılan isimleri arasında yer almaya devam ediyor. 2018 yılında ünlü oyuncu Özcan Deniz'le evlenen ve bir çocuk sahibi olan Feyza Aktan, 2019 yılında evliliklerini sonlandırdı. Feyza Aktan, bir süredir Özcan Deniz'in kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı davayla gündeme geliyor. Peki, Feyza Aktan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Feyza Aktan ve Özcan Deniz velayet davasında son durum.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2021 10:50
Değiştirme Tarihi: 25.10.2021 10:50
Feyza Aktan kimdir, kaç yaşındadır? Feyza Aktan ve Özcan Deniz velayet davasında son durum

Feyza Aktan kimdir sorusunun yanıtı, magazin gündemini yakından takip eden birçok kişi tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Özcan Deniz'in, Feyza Aktan'a 3 yaşındaki oğlu için açtığı velayet davasının sürmeyesiyle birlikte gündeme gelen isimler arasında yer alan Feyza Aktan'ın hayatı hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Peki, Feyza Aktan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Feyza Aktan ve Özcan Deniz velayet davasında son durum.

FEYZA AKTAN KİMDİR?

Feyza Aktan 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 8 Mart 2018'de 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz dünya evine girmişti. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi. Oğlunun ilk fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşan Deniz, “Geldi mucizem Tarifi zor duygular içindeyim” notunu düşmüştü.

2019 yılında Özcan Deniz ile olan evliliğini sonlandıran Feyza Aktan, bir süredir Özcan Deniz'in kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı davayla gündeme geliyor. Aktan, Özcan Deniz'in "yaralama" suçundan 1 yıl 6 aya kadar hapisle yargılandığı dava için mahkemeye dilekçe sundu ve Deniz'in kendisini birçok defa dövdüğünü söyledi.

FEYZA AKTAN ÖZCAN DENİZ VELAYET DAVASI

Özcan Deniz'in, Feyza Aktan'a 3 yaşındaki oğlu için açtığı velayet davasının dördüncü duruşması da 22 Ekim'de görüldü. İstanbul 17. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmada Özcan Deniz, Feyza Aktan ve tarafların avukatları hazır bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmadı. Özcan Deniz adliyeye ağabeyi Ercan Deniz ve kız kardeşi Sibel Semerci ile birlikte gelirken, Feyza Aktan ise annesi ile geldi.

Duruşmada Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci ile Feyza Aktan’ın annesinin de aralarında olduğu 3 tanığın dinlendiği öğrenildi.

Yaklaşık 2 saat süren duruşma çıkışı, Feyza Aktan’ın avukatı, "Dosya karara çıkmadı arkadaşlar, 14 Aralık’a kaldı. 14 Aralık’ta karar celsesi olacak. Tanıkların dinlenmesi bitti, inşallah o gün haklı ve doğru bir karar çıkacak" dedi. Duruşma çıkışı Özcan Deniz ise, "Sadece ertelendi, sonuç çıkmadı" diyerek bir açıklama yapmadı.

İlgili Sayfalar: Magazin