Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığı bitmiyor

Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığı bitmiyor
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 14:15 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 14:00

Ferzan Özpetek, çekeceği İstanbul filminde oynatmak istediği Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler yağdırdı. Ferzan Özpetek, çekeceği İstanbul filminde oynatmak istediği Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler yağdırdı: “Kıvanç’ın değişimini görüyorum. Bence kesinlikle oyuncu olarak doğmuş.”
 
İtalya'da yaşayan yönetmen Ferzan Özpetek, hem ilk romanı “İstanbul Kırmızısı”nı tanıtmak hem de yeni filmi “Kemerlerinizi Bağlayın”ı anlatmak için NTV’de yayınlanan “Gece Gündüz” programına konuk oldu.
 
İstanbul filminin zamanı geldi


Ferzan Özpetek, yayında çekmeyi planladığı İstanbul filminden de bahsetti: “Artık bir İstanbul filmi yapmamın zamanı geldi. Çok iyi oyuncularımız var. Kıvanç Tatlıtuğ’un değişimini görüyorum. İnsan oyuncu olarak doğuyor, ressam olarak doğuyor, buna inanıyorum. Bence Kıvanç da kesinlikle oyuncu olarak doğmuş.Kenan İmirzalıoğlu’nu da çok beğeniyorum.

Cem Yılmaz’ı biliyorsunuz, birlikte de çalıştık. Ama İstanbul’da çekeceğim filmde oyuncu seçerken zorlanacağım, çünkü ben deneme çekimi yapmıyorum. Oyuncularımı onlarla konuşarak seçiyorum. Oyuncunun bana verdiği duygu çok önemli. ‘Hamam’ ve ‘Harem Suare’den sonra çok zaman geçti. İstanbul’un şu zamanlarını anlatmak da çok güzel olabilir.”

Aşık Veysel’in kaçıncı ölüm yıl dönümü? Aşık Veysel kimdir?

Ünlü şair Aşık Veysel ölüm yıl dönümünde anılıyor. Peki, Aşık Veysel’in kaçıncı ölüm yıl dönümü? Aşık Veysel'in kaç çocuğu var? Aşık Veysel şiirleri 7’den 77’ye herkes tarafından sevilip okunuyor. Sizin için Aşık Veysel’e ait merak ettiklerinizi derledik.

Ümit Yesin son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul'da 65 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Ümit Yesin, Üsküdar'da Şakirin Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Cem Yılmaz'dan 300 bin liralık bağış

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni gösterisinden elde ettiği geliri, Down Sendromu Derneğine bağışladığını açıkladı. Cem Yılmaz'ın bu hareketi sosyal medyada büyük takdir topladı.

Tacizi yıllar sonra anlatmıştı: Başıma gelen bu olayı...

Yönetmen Hamdi Alkan'ın eşi, oyuncu Selen Görgüzel önceki gün Etiler'de muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Taciz olayıyla ilgili açıklamalar yapan Selen Görgüzel, "işsiz kalmayı göze almıştım" dedi.