Ferman Toprak'a çıplak fotoğrafla şantaj şoku

Ferman Toprak'a çıplak fotoğrafla şantaj şoku

Ferman Toprak, uyur halde çekilen fotoğraflarını basına sızdırmakla tahdit ederek kendisinden 100 bin dolar isteyen şahıstan şikayetçi oldu.

Şarkıcı Ferman Toprak, uyur halde çektiği çıplak fotoğrafları basına sızdırmakla tehdit ederek, kendisinden 100 bin dolar istediğini öne sürdüğü Türkan K.'dan şikayetçi oldu.

‘Hayatı tesbih yapmışım’ şarkısıyla adından söz ettiren Ferman Toprak’ın başı, sahne aldığı mekânda tanıştığı Türkan K. isimli kadınla dertte.

Habertürk'ün haberine göre; ünlü şarkıcı, çıplak ve uyur vaziyette fotoğraflarını çekerek basına sızdırmakla tehdit ettiğini ve 100 bin dolar istediğini öne sürdüğü Türkan K.’dan şikâyetçi oldu.

İddiayı reddeden Türkan K. hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret ve şantaj’ suçlamasıyla 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

ferman toprak

İtiraf etmişti
İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Türkan K., önceki gün hâkim karşısına çıktı. Suçlamaları reddeden sanık, kız kardeşi ile Ferman Toprak’ın işbirliği yaparak kendisini dolandırmak için plan yaptıklarını öne sürdü. Mahkeme, duruşmayı erteledi.

Ferman Toprak’la şarkı söylediği mekânda tanışarak sevgili olduklarını belirten Türkan K. soruşturma aşamasında, şarkıcının kendisinden ayrılarak başka bir kişiyle nişanlanması üzerine uygunsuz fotoğrafları çektiğini itiraf etmişti. Ferman Toprak’ın canını yakmak için böyle bir işe giriştiğini belirten Türkan K., pişman olduğunu söylemişti.

Görüntülenme : 666 Güncelleme Tarihi: 29/09/2016 10:07:46
Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 08:38:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin