Ferman Akgül: Oğlum babasız kalacak diye uçağa binmiyorum

Ferman Akgül: Oğlum babasız kalacak diye uçağa binmiyorum

Ünlü şarkıcı Ferman Akgül, hakkında merak edilenleri anlattı.

Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Ferman Akgül oldu. Yeni çıkarttığı kitabı 'Osmanlı Cadısı Tırnova',  ocak ayında piyasaya çıkacak olan 12 şarkıdan oluşan solo albümü ile şubat ayında ise Manga ile yapacağı single hakkında konuşan Ferman Akgül canlı yayında Emre Saygı’nın ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı. 

Oğlu Aron doğduktan sonra uçağa binmekten çok korktuğunu ifade eden Ferman Akgül "Çocuğum Aron doğduğunda gözüm çok doldu ama ağlamadım. Ayrıca ilk doğduğu zaman yanlış anlaşılmasın ama oyuncak gibi geldi bana. Ama ruhsal olarak başka bir evreye geçtim. Onu bilgisayar ve televizyondan biraz uzak tutmak için sürekli araştırmalar yapıyorum. Ama tamamen de uzak tutmak istemiyorum. Aron doğmadan önce uçaktan korkuyordum. Artık daha çok korkuyorum. Bunun için doktora gittim onu babasız bırakmak istemediğin için bu durumda hissediyorum” dedi.

ferman akgül

Kitabımın sinema filmi olmasını istiyorum Müzikten sonra yazarlığa da yöneldiğini ifade eden Ferman Akgül "Yazarlık kariyerime beni yönelten sebep dergilerin  kapanması oldu. Bende 'Osmanlı Cadısı Tırnova’da gerçek hayatta olan insanların yaşadıklarını kurguladım. Bu kitabın devamı gelecek yazmaya devam edeceğim. Romanlaştırmayı ve sinema filmi haline getirmek istiyorum. Kitabı okuyanlar biraz daha loş ışıkta okusunlar ve korksunlar" dedi.  Evde çiğköfte yoğuruyorum Evde yemek yapmayı çok sevdiğini ve çiğköfte yoğurdunu belirten Ferman Akgül "Evde sürekli Bali’den aldığım Röpteşambır ile geziyorum. Akşam evdeyken ve sabah kalktığımda onlardan vazgeçmiyorum. Evdekile evde pelerinle geziyorum diye takılıyorum. Yemek yapmayı ve yemeyi de çok seviyoruz. Çiğköfte ve mantı çok yeniliyor. Mantıyı dışardan hazır alıyoruz ama evde çiğ köfteyi ben yoğuruyorum ve yapıyorum. Bettina en çok Türk yemeklerini seviyor. Türkiye’de durma amacı birazcıkta Türk yemekleri" dedi. 

Görüntülenme : 2075 Güncelleme Tarihi: 09/11/2016 10:17:36
Yayınlanma Tarihi: 08/11/2016 13:04:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin