Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2018

Ferhat Göçer ve kızı Yağmur barıştı!

Bir süredir görüşmeyen baba-kızın aralarındaki soğukluk sona erdi.Yağmur Göçer'in sosyal medya ve televizyon programlarında babasını eleştirmesinin üzerine gözler Ferhat Göçer'e çevrilmişti. Göçer, 'Hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir.' şeklinde bir açıklama yayınlamıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından bir araya gelen baba- kızın arasındaki gerilim sona erdi.

Babasının 8,5 aydır kendinisi aramadığını ve kediye köpeğe 'kızım', kendisine 'takoz' dediğini açıklayan Yağmur Göçer'in ardından açıklama yapan Ferhat Göçer, "Bir baba olarak iyi bir evlat yetiştirebilmek için gördüğüm yanlışları uyarmak, müdahale etmek ve her koşulda onun yanında olmak bu hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir. Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması, magazine daha fazla yansımaması ve Yağmur'un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim." şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Hafta sonu Kıbrıs’ta konser veren Ferhat Göçer, konserin ardından kızının yanına gitti. Baba-kız bu zor sürecin ardından bir araya gelip aradaki buzları eritti.