Ferhan Şensoy'un büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, kız Pera ile ilk pozunu paylaştı

Usta sanatçı Ferhan Şensoy'un büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, babasının vefatından tam 6 gün sonra anne olmuştu. Müzisyen Cem Öget ile evli olan Şensoy doğumdan aylar sonra minik kızı Pera ile ilk pozunu paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 12:10
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 12:10
Ferhan Şensoy'un büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, kız Pera ile ilk pozunu paylaştı

31 Ağustos tarihinde hayatını kaybeden usta sanatçı Ferhan Şensoy'un büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, babasının vefatından altı gün sonra anne olmuştu. Müzisyen Cem Öget ile evli olan Şensoy, doğumdan aylar sonra minik kızı Pera ile ilk pozunu paylaştı.

Türk tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy, bir süredir tedavi gördüğü İstanbul Tıp Fakültesi’nde kalp damar hastalıkları ve solunum yetersizliği nedeniyle 31 Ağustos tarihinde sabaha karşı vefat etti. Galatasaray Lisesi ve Beyoğlu'ndaki Ses Tiyatrosu'nda düzenlenen törenler sonrasında Ferhan Şensoy, ikindi namazına müteakip Teşvikiye Camii'nde cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

2004 yılında boşandığı oyuncu Derya Baykal ile evliliğinden dünyaya gelen Derya ve Müjgan adında iki kızı olan usta sanatçı, dede olmak için gün sayıyordu.

32 yaşındaki büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, dokuz aylık hamileydi. Ancak usta sanatçı, doğumuna sayılı günler kala torunu Pera'yı göremeden yaşamını yitirdi.

Şensoy'un vefatından altı gün sonra Müjgan Ferhan Şensoy, bebeğini kucağına aldı. Cem Öget ile mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu, kızına Pera adını verdi.

Şimdilerde ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Ferhan Şensoy, minik kızı ile ilk paylaşımını yaptı. Müzisyen eşi ve bebeği ile objektiflere poz veren Şensoy, paylaşımına şu notu düştü:

"Pera tam iki aydır dünyamızı aydınlatıyor. Hayatımın en zor ve en güzel anlarını aynı anda göğüsleyebildiysem senin sayende canım sevgilim Cem Öget. İyi ki bu yolculuğa beraber çıkmışız. Hastanede o kadar karışık, o kadar yoğun duyguları bir arada yaşıyorduk ki, planladığımız fotoğraf çekimini yapamadık. Pera 20 günlükken sevgili Şengül Pallı evimize geldi ve harika fotoğraflarımız oldu. Hoş geldin kızım, iyi ki geldin."

İki aylık kızının yüzünü de ilk kez gösteren ünlü isim paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve 'Maşallah', 'Sağlıkla büyütün' gibi yorumlar geldi.

Kızı Müjgan Ferhan'ın paylaşımına kayıtsız kalamayan oyuncu Derya Baykal da mutlu aile fotoğrafına; "Ah kalbimin içi Pamuk Pera'm" şeklinde yorum yaptı.

İŞTE O FOTOĞRAF!

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin