Fenomen Yasemin Sakallıoğlu, Şahan Gökbakar'la tanışma hikayesini anlattı!

İlk filmi Zengo 6 martta vizyona giren Yasemin Sakallıoğlu, Tv8’de yayınlanan Eser Yenenler Show’da Şahan Gökbakar’la tanışma hikayesini anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 13.03.2020 16:06
Değiştirme Tarihi: 13.03.2020 16:09

Bir gün YouTube’da ‘Dikkat Şahan Çıkabilir’ skecini kendi sosyal medya hesabından paylaştığını söyleyen Yasemin Sakallıoğlu, “Şahan bey o paylaşımımdan dolayı bana çok yetenekli olduğumu söylemişti. Sonrasında eşi Selen Hanım bir videomu Şahan beye göstermiş. Bunun üzerine beni toplantıya çağırdılar ve senaryom olup olmadığını sordular. Ben de ‘Aysel Abla’ senaryomu göstermiştim ama Şahan Bey beğenmemiş, yazamadığımı söylemişti” dedi.

“O SENARYO BANA GÖRE GÜZEL”

Ancak o senaryonun kendisi için hala çok güzel olduğunu söyleyen Sakallıoğlu, “O bana yazamadığımı söylemişti ama bana göre hala güzel. En sevilen tiplemelerimin Zengo ve Karadenizli anne olduğunu öğrenince de oturup Zengo’yu yazmıştık” diye konuştu.

“DOĞRU KOCA TARİFİ VERDİM, MODERATÖRLÜK TEKLİFİ ALDIM”

Instagram’da 3 milyon 600 bin takipçi olan Yasemin Sakallıoğlu'nun hikayesi, arkadaşlarının çektiği taklit videosuyla başlamıştı. Eğlenmek için çektikleri video, haber programlarına kadar çıkmıştı. Sonrasında oturup başrol teklifi beklediğini söyleyen Sakallıoğlu, “Ama bana Seda Sayan’ın izdivaç programında moderatörlük teklifi gelmişti. Doğru koca tarifi verdiğim için” dedi.