Fenomen gelin adayı mini etekli pozunu paylaştı!

Katıldığı evlilik programıyla adına duyuran ve başörtüsünü çıkarmasıyla gündem olan Hanife Gürdal, mini elbiseli pozunu paylaşarak, ''Canım kendim'' notunu düştü. Fenomen gelin adayının mini etekli pozuna, eleştiri yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2019 09:57
Değiştirme Tarihi: 26.10.2019 09:57
Fenomen gelin adayı mini etekli pozunu paylaştı!

Katıldığı evlilik programındaki tavırlarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan gelin adayı Hanife Gürdal, sosyal medya paylaşımları yine tüm dikkatleri üzerine çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Instagram hesabından paylaştığı mini etekli pozlarıyla tepki toplayan Hanife Gürdal, fotoğrafının üzerine ''Canım kendim'' notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha önce de kahve mini elbisesiyle Kapadokya'dan video paylaşan Hanife, olay olan elbisesiyle bir paylaşım daha yaptı. Hanife'nin fotoğrafına kısa sürede onlarca yorum yağdı. Takipçileri, fenomen gelin adayına, ''Bu kıyafet olmamış'', ''Başörtüsüz hiçbir şey yakışmıyor'', ''İki beğeni için kendini sergiye çıkardın'', ''Tanker gibi olmuşsunuz, biraz kilo yaksanız fena olmaz'' ve ''Haram yemekten ne hale gelmiş'' gibi yorumlar yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz haftalarda, bikinili fotoğrafından dolayı da tepki çeken Hanife, kendisine kötü yorum yapanlara "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla gönderme yapmıştı.