Fazıl Say Buna Ne Der?

Gülşen Kıbrıs'da sahne performansıyla göz doldurdu.

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2011 08:00
Değiştirme Tarihi: 09.10.2011 10:15
Fazıl Say Buna Ne Der?

Hafta sonu Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne alan Gülşen, otel misafirlerine 2,5 saat boyunca birbirinden güzel şarkıları ve dans şovu ile muhteşem bir gece yaşattı. İzleyicilerden gelen tüm istekleri tek tek söyleyen sanatçı, "Hiçbir isteği geri çevirmek istemiyorum. Beni dinlemeye gelen herkes çok özel" dedi.

Dansçıları arasında Yasemin Yalçın’ın kızı Eylül’ün de yer aldığını söyleyen sanatçı, Koreografi yapan Eylül’ün dansçı olarak sadece kendisi ile çalıştığını söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.
Konseri öncesi yaptığı açıklamalarda Unicef için çocuklar yararına yazdığı Stars of İstanbul şarkısının aşk şarkısı zannedilmesine çok şaşırdığını anlatan Gülşen, 9-14 yaş arası okul dışı kalmış binlerce çocuğun eğitimine katkıda bulunulacak böyle bir proje içinde yer almaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

“Fazıl Say bunu duysa ne derdi ?”

Konseri sırasında uzun bir intro yapan klavyecisine Nevzat Say diye takılan sanatçı ‘ Fazıl Say bunu duysa ne derdi’ diye sordu.

Haber ile ilgili metin girin!.
Konser öncesi basına kısa açıklamalar yapan Gülşen, Londra’dan aldığı ve kendisinin tasarladığı siyah tüylü, vatkalı mini elbisesiyle büyüledi. Sahne kostümünü Londra’dan aldığını, küçük eklemeler yaparak son haline getirdiğini kısaca modacısının kendisi olduğunu, içgüdülerine güvenerek giyindiğini açıkladı. Saç renginde değişiklik yapıp doğal rengine dönen seksi şarkıcı, "Yavaş yavaş eskiye, ilk çıkış yaptığım zamanlara dönüyorum" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.
Bülent Ersoy’a verdiği ‘Aşktan Sabıkalı’ isimli şarkı için Diva’nın duygulanıp öldüğümde mezarımda bu şarkıyı çalın vasiyeti açıklamasına karşılık Gülşen “Allah gecinden versin. Bülent Hanım çok değerli bir sanatçımızdır. Hayatımda aynı projede yer almak beni için çok mutlu etti.’’ dedi.

Diğer sanatçılara verdiği bestelerinin çok tutması sonrasında bir pişmanlık yaşayıp yaşamadığı sorulduğunda, “Hiç pişman değilim iyi ki de vermişim, sanatçı arkadaşlarımın bestelerimi söylemesi beni çok mutlu ediyor, zaten ben kişiye özel şarkı yapıyorum. Meslektaşlarımla zaman geçirip,onlarla konuşup hayattaki duruşlarını algılamaya çalışıyorum ve bundan büyük bir keyif duyuyorum” dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.
Gülşen yoğun konser programı nedeniyle yeni sezon dizilerini takip edemediğini ama geçen sezon Muhteşem Yüzyıl'ı kaçırmadığını, oyuncular arasında ise en çok Nurgül Yeşilçay’ı ve Şener Şen’i beğendiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı bir çok dizi teklifi aldığını ve kısa süre önce ise bir film teklifi geldiğini fakat müziğin kendisi için yeterli olduğunu, oyunculuğun çok fazla emek ve zaman istediğini söyledi.


Etiketler: Gülşen