Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fatma Girik taburcu sonrası ilk kez görüntülendi

Fatma Girik taburcu sonrası ilk kez görüntülendi

Bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kalçasına platin takılan Fatma Girik'e sürpriz ziyaret.

26.01.2017 09:04

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kalçasına platin takılan Türk Sineması'nın usta oyuncusu Fatma Girik'i evinde ziyaret etti. Usta oyuncuya geçmiş olsun temennisinde bulunan Başkan Hazinedar, Girik'le bir süre baş başa görüştü.

fatma girik

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hakkında öldü iddiaları çıkan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu kalçasına platin takılan Türk Sineması'nın usta oyuncusu Fatma Girik'i, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar evinde ziyaret ederek elini öptü. Usta oyuncunun sağlık durumu hakkında bizzat kendisinden bilgi alan Başkan Hazinedar, ''Sizi çok iyi gördüm maşallahınız var, umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşarak sevenlerinizle bir araya gelirsiniz'' ifadelerini kullandı.

fatma girik

"Sağlık durumum çok iyi"
Ziyareti için Başkan Hazinedar'a teşekkür eden usta oyuncu Girik, "Sağlık durumum çok iyi, hakkımda çıkan öldü haberlerine itibar etmeyin. En kısa sürede ayağa kalkıp sevdiklerimle bir araya geleceğim'' dedi. Ziyaretin ardından Başkan Hazinedar, Fatma Girik'le hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Yorumlar | 0
üye profil