Fatih Ürek: Takıya bir daire parası verdim

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2019 12:06 | Değiştirme Tarihi: 21.02.2019 12:46

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Gel Konuşalım mikrofonlarına özel açıklamalar yaptı. Kıyafetleri ve takıları için büyük harcamalar yaptığını itiraf eden Ürek, "Bir daire parasını takılara yatırdığım oldu" dedi.

Aylık kıyafet masrafı 40-50 bin TL 

Bir süredir verdiği kilolar ile konuşulan Fatih Ürek, eskiden 100 kiloyken şimdi 70'li kilolara indiğini izleyiciler ile paylaştı. 4 yıl önce tüp mide ameliyatı olan Fatih Ürek'in kilo vermesindeki en büyük etken bu ameliyat. Bu süreçte birçok kez dolabını da yenilemek zorunda kalan Fatih Ürek, kiyafede ayda 40-50 bin lira harcadığını itiraf etti.

Takıya bir daire parası verdiğim oldu

Takıya kıyafetten daha çok para harcadığını söyleyen Fatih Ürek, ''bir ayda takıya 150-200 bin gittiğini bilirim'' dedi. Takıya bir daire parası verdim diyen Fatih Üren son yıllarda bu harcamalarını kısmaya başlamış. 

''Sahnede işime böyle yatırım yapıyorum''

35 yıldır sahnelerin tozunu atan Fatih Ürek, takıya ve kıyafete harcadığı paraya acımadığının da altını çiziyor. Sahnede işime böyle yatırım yapıyorum diyen ünlü sanatçı, geleceğine de yatırım yapmayı unutmamış.Para kazanmaya başladığı zamandan beri birikim yapan sanatçı yanlış yatırımlar sonucunda birçok kayıp da yaşadığını ama çalışarak yaşadığı kötü günlerin üstesinden geldiğini söylüyor.

Fatih Ürek: ''Bodrum'da çalışamadım''

Şimdilerde sahnede hayat verdiği sanat güneşimiz Zeki Müren ile daha önce tanıştığını ve kendisine ''sen ne güzel çocuksun'' dediğini söyleyen Fatih Ürek, bir dönem Bodrum'da Zeki Müren'in engellemesi dolayısıyla çalışamadığını da söylüyor.