Fatih Ürek: İnsanlar Beni Cinsiyetsiz Görmek İstiyor

Fatih Ürek: İnsanlar Beni Cinsiyetsiz Görmek İstiyor

Eğlence denince akla gelen ilk isim olan Fatih Ürek, The Savoy Ottoman Palace'nin görkemli sahnesinde Kıbrıslı sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşattı.

Renkli sahne performansları ve şarkılarıyla herkesi kendisine hayran bırakan Ürek, taşıyıcı annelik konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

KIBRIS'TA FATİH ÜREK RÜZGARI ESTİ

Son günlerde taşıyıcı annelik konularıyla gündeme gelen Fatih Ürek, Dünyanın farklı ülkelerinden taşıyıcı anne teklifleri aldığını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti;"Amerika'dan, Japonya'dan taşıyıcı anne talepleri aldım. Taşıyıcı anne talepleri en çok Türkiye'den geldi" dedi. Son günlerde cinsiyetsizlik konusuyla sık sık gündeme gelen Ürek, baba olmak için geç kaldım diyerek gazetecilere espriler yaptı ve açıklamasına devam etti;"Elbette baba olmak istiyorum fakat bu yoğun temponun içinde çok zor. Bu işi yaparken fedakarlık yapmak zorundasın. Çocuk ilgi bekler şefkat bekler, sevmek bekler. Ben sevgimi şu anda seyircime ve sahneme veriyorum. Cinsiyetsizlik konusuna gelince, ben cinsiyetsizim demedim. Sadece sevenlerim beni cinsiyetsiz görmek istiyor. Yüzümü, gözümü boyadığım için insanların hoşuna gidiyor. Bunu ben şov için yapıyorum. Yoğun tempodan dolayı bir ilişkim olamadığını dile getirdim" dedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 31/08/2016 19:07:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin