"Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısı ile ünlenen Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde havaya 11 el ateş etti

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla kısa sürede popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başlayan Bulut'a davetlilerden biri müdahale etti. Olay üzerine Fatih Bulut Gel Konuşalım'a bağlanıp özür dilediğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 12:43
Değiştirme Tarihi: 08.11.2019 13:33

HAVAYA 11 EL ATEŞ ETTİ

Bir şarkıyla YouTube'da dinlenme rekoru kıran Fatih Bulut, katıldığı asker uğurlamasında olay çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan Fatih Bulut, birden belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut'un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.

Olayın sosyal medyada ve birçok haber sitesinde her almasının ardından, Fatih Bulut Gel Konuşalım canlı yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Fatih Bulut olayın, vefat eden abisinin oğlunun asker eğlencesinde yaşandığını, yeğenin askerde silah sesine kulağının aşina olması için kurusıkı tabanca ile ateş ettiğini ifade ederek özür dilediğini söyledi. 

"RAHMETLİ AĞABEYİMİN OĞLU... ASKERE GİDİYORDU KULAĞI AŞİNA OLSUN DİYE SIKTIM"

Rahmetlik abinin oğlunun asker gecesiydi. Öz yeğenimdir kendisi. Abim, düğüncüyüz biz çalgıcıyız. Rahmetlik abimin emanetidir bu çocuk. Kurusıkı tabancayı belime koydular, köy yeri olduğu için ben de karşıma aldım kulağı aşina olsun diye sıktım havaya. 

"AĞABEYİMİN AHDİ VARDI YERİNE GETİRDİM"

Bizde askere gidenin kulağı alışsın diye kuru sıkıyla ederler. Rahmetlik ağabeyimin ahdi vardı onu yerine getirdi. Bizde adettir, cesaret kazansın diye yaptım. Yaptığımız yanlış bir şeydi. Yetim birisi, yetimin yüzünü güldürmeye çalıştım. 

"ÖZÜR DİLİLİYORUM"

Bizi izleyen herkesten silahla ateş açtığım için özür diliyorum. Sanatçılığı bir kenara koyalım. Çocuklara karşı böyle gözüktüğüm için özür diliyorum. İnsan oğluyuz hataya düşüyoruz.