Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fatih Artman, 'Vatanım Sensin' dizisine dahil oldu!

Fatih Artman, 'Vatanım Sensin' dizisine dahil oldu!

Behzat Ç. filminin önemli oyuncularından birisi olan Fatih Artman, Vatanım Sensin dizi filminde Yüzbaşı Yakup karakterini oynayacak.

02.02.2017 10:01

Vatanım Sensin dizisine yeni bir oyuncu daha katılıyor. Behzat Ç. filminde izleyicilerin beğendiği karakterlerden Harun’u canlandıran Fatih Artman artık Vatanım Sensin dizisinde.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 Şubat Perşembe günü Kanal D ekranlarında 14’üncü bölümü yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisinde heyecan giderek büyüyor. Dizide bir sürprizde yeni oyuncu katılması oldu.

Yayınlanmaya başladığı günden beri her geçen gün izleyici sayısını artıran ve reyting yarışında ilk sıralarda yer alan Vatanım Sensin 14’üncü bölümünün fragmanı ise büyük ilgi gördü. Dizide Cevdet Albaya Atatürk’ten gelen mektup ve bu mektupla birlikte verilen yeni görev, Cevdet Albay’ın vurulması ve hastanede tedavi görmesi, Cevdet albayın yine hastanede eşi Azize’ye söyleyerek aile fertlerini evde toplamış heyecanı iyice artırıyor.

Hatta dizide eşini vatan haini olmakla suçlayan Azize, ilk kez eşiyle ilgili bilgilere sahip oluyor ve sevinçle karşılıyor.

Vatanım Sensin dizisinde 14’üncü bölümünde ise bir sürpriz daha var. Diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Behzat Ç.’de Harun karakterini canlandıran ünlü oyuncu Fatih Artman diziye kadrosuna dahil oluyor.

Fatih Artman, dizide Yüzbaşı Yakup karakterini oynayacak. Yüzbaşı Yakup, Cevdet Albaya Atatürk’ten mektup getiriyor ve diziye bu şekilde dahil oluyor. 

Yorumlar | 0
üye profil