Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Güzel Köylü'den kovulan oyuncuya ağır gönderme: Adam gibi iç

Güzel Köylü'den kovulan oyuncuya ağır gönderme: Adam gibi iç

Güzel Köylü'nün yapımcısı Faruk Turgut gece kulübünde olay çıkardığı yönündeki haberlerin basına yansımasından sonra diziden kovulan Su Kutlu ile ilgili konuştu.

15.04.2015 13:23

“Güzel Köylü”de rol alan Su Kutlu’nun gittiği barda olay çıkardığı için diziden kovulması tepkilere neden olmuştu. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut konuyla ilgili Makaron'dan Gülşen Yüksel'e konuştu.

“Güzel Köylü”de Sude karakterini canlandıran Su Kutlu, Muğla’da eğlenmek için gittiği barda garsonla kavga edince dizinin kadrosundan çıkartılmıştı. Genç oyuncunun çalışma saatleri dışında yaşadığı bir olay yüzünden işinden olması meslektaşlarını öfkelendirdi.

Fırat Tanış twitter’a “Mobbing’e gel. Hem yönetmen, hem asayiş, hem yargıç” diyerek yönetmeni eleştirdi. Yapımcı ve yönetmen ‘ahlak bekçiliği’ yapmakla suçlandı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut eleştirilere yanıt verdi:

Kimsenin setin dışındaki özel yaşamı beni ilgilendirmez. Ne yer ne içer kiminle ne yaşar bu onun özelidir. Ayrıca o mekana sadece Su gitmiyor, bütün ekip gidiyor. Ama içmenin de bir adabı vardır. Sen git adam gibi iç. Garsonun ‘kapatıyoruz’ uyarısına rağmen “Hayır gitmiyorum, oturacağım ben Su Kutlu’yum çıkmıyorum” demenin de bir alemi yok.

Gittiğin mekan belirli saatte kapanıyorsa oradan çıkacaksın. Yoksa olay büyüyor adliyeye, belediyeye, valiye bir sürü yere yansıyor. Biz Muğla’da 1 yıldır iş yapıyoruz, 1 yıl daha yapacağız. Yönetmenimizin burada güzel ilişkileri var. Bir yere gidince bütün kapılar açılıyor. Sen onun ilişkilerine zarar verirsen o da bu açıklamayı yapar.

Yorumlar | 0
üye profil