Farah Zeynep Abdullah sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği zor günleri anlattı

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği zor günleri Elle dergisine anlattı. 31 yaşındaki güzel oyuncu bir dönem sağlık sorunları nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2020 19:46
Değiştirme Tarihi: 07.11.2020 19:46
Farah Zeynep Abdullah sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği zor günleri anlattı

Ünlü ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Elle dergisine samimi açıklamalarda bulundu. Bir dönem çok kötü sağlık sorunları geçirdiğini belirten güzel oyuncu, "Ayağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem" dedi.

Farah Zeynep Abdullah, Elle dergisine kapak oldu. Son dönemde bağırsak mantarı ve ayağına giren cam nedeniyle sağlık sorunları yaşayan 31 yaşındaki oyuncu, "Ayağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem" dedi.

Abdullah, "Kilo verince 'ah yazık kilo al', alınca da bir beğenmemezlik. Acayip bir baskı kuruluyor kadınların üzerine, sadece fiziği ve görüntüsüyle ilgili. Oysa sağlıklı ve mutlu olmamız değil mi önemli olan?" ifadelerini kullandı.

Estetik operasyonu geçirmediğini belirten oyuncu, "Gerçek olanı güzel buluyorum. Bir de dikkat ettim mesela annemin de benim de en beğendiğimiz kadınlar ve oyuncular, doğal haliyle yaş alanlar" şeklinde konuştu.

Hayvanlara deney yapan kozmetik markalarından gelen teklifleri kabul etmediğini söyleyen Farah Zeynep Abdullah, "Doğal ve faydalı olayım. Olacaksam öyle örnek olayım, çünkü ister istemez örnek oluyorsunuz, ün bir güç" açıklamasını yaptı.