Farah Zeynep Abdullah MS hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri sosyal medya üzerinden hayranları ile paylaşmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi:

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 09:00
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 09:47
Farah Zeynep Abdullah MS hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili bilgileri hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi:

Farah Zeynep Abdullah “Boyun fıtığımın dışında tiroidimde de sıkıntı var. Kontroller sırasında doktorlar MS’ten şüphelendi... Hatta MS hastalığını araştırmak için benden, iki kez omurilik sıvısı alındı. İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım ‘Şampiyon’ filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. ‘Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım’ dedim.” Farah Zeynep Abdullah’ın test sonuçlarında MS olmadığı öğrenildi." dedi.