Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, milyonluk Ferrari'siyle gezintide!

Geçtiğimiz yıl ilk bebeklerini kucağına alan ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, dizilere verilen arada önceki gün Yeniköy-Bebek arasında minik bir gezintiye çıktı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ikili, fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 10:15
Değiştirme Tarihi: 09.01.2021 10:15
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, milyonluk Ferrari'siyle gezintide!

Oyuncu çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün Bebek sahilinde görüntülendi. Geçtiğimiz yıl aldığı milyonluk Ferrari’siyle gövde gösterisi yapan Özçivit, rol aldığı ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekimlerinin güzel geçtiğini söyledi. Oyuncu, “Seyircimiz diziyi seviyor. Yılbaşı sebebiyle biraz ara verdik. O yüzden eşimle sık sık görüşüyoruz” dedi.

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen, oğulları Karan için nazar korkusu yaşamadıklarını belirtip "Hiç öyle korkumuz falan yok, ayrıca öyle çıkabilecek bir ortam da yok. Onu korumak adına fazla çıkaramıyoruz" demişti.Evcen, "Setlere ne zaman dönüyorsunuz?" sorusuna, "Şu an oğlumla ilgileniyorum, doğru iş olduğunda mutlaka olacaktır şu an netleşen proje yok. Şu an duruyorum. Bugün de uzun bir aradan sonra ilk defa alışveriş için çıktık. Net bir şey yok ama planım var. Çocukla nasıl olacak göreceğiz artık yavaş yavaş onu da alıştırarak olacak herhalde" şekilde cevap vermişti. (Milliyet)

Haber ile ilgili metin girin!.