Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit 2017'ye kaldı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit 2017'ye kaldı!

Roma’da sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturdukları iddia edilen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten yeni gelişme! Çift, bu sene dünya evine giren ünlüler kervanına katılmayarak 2017 senesinde evlenecek.

20.07.2016 16:08

Akşam'da yer alan habere göre Neslihan - Kadir Doğulu, Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin evlenmesinin ardından gözler Burak Özçivit - Fahriye Evcen çiftinin düğününe çevrildi.

3 yıldır mutlu bir birliktelik yaşayan ve ne zaman evlenecekleri merak konusu olan ikiliden Burak Özçivit, çıktıkları yurtdışı tatilinde kız arkadaşı Fahriye Evcen’e sürpriz bir evlenme teklifi yapmış ve 'Evet' yanıtı almıştı.

Tüm bu yaşananlarından ardından ise ikilinin sürpriz bir şekilde Roma’da nikâh masasına oturduğu iddia edildi. Ancak ikilinin evlenmedikleri ortaya çıktı. Çiftin seneye nikâh masasına oturacağı öğrenildi.

2017 yazında dünyaevine girmesi beklenen ikilinin, o zamana kadar ise düğün hazırlıklarını tamamlayacağı öğrenildi.

Kara Sevda’daki partneri Neslihan Atagül’ün düğününe katılmayan çiftten Özçivit, evet yanıtını aldıktan sonra ise Fahriye Evcen’in Solingen’deki ailesinin evine el öpmeye giderek aileden de onayı aldı.

Yorumlar | 0
üye profil