Fahriye Evcen'in yeni pozlarına yorum yağdı!

Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren ve uzun bir aradan sonra 'Alparslan: Büyük Selçuklu' dizisiyle ekranlara dönen Fahriye Evcen, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından karlar içerisinde çekilen yeni karelerini paylaştı. Evcen'in pozlarına, beğeni ve yorum yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 11:45
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 11:45
Fahriye Evcen'in yeni pozlarına yorum yağdı!

Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu evliliği devam eden Fahriye Evcen, oğlu Karan'ın dünyaya getirdikten sonra işlerine ara vermişti. Uzun bir süre sonra ekranlara geri dönen Evcen, yeni sezonda 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisi ile izleyiciyle buluştu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan 35 yaşındaki güzel oyuncu, İstanbul'da yoğun kar yağışının başlamasının ardından dışarı çıkarak yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM GELDİ 

12,5 milyon takipçisi olan Instagram hesabından karlar içerisinde çekilen karelerini yayınlayan Evcen'e, kısa sürede 557 binden fazla beğeni ve 3 binden fazla yorum geldi.

Eşi Burak Özçivit'in de göz emojisi bırakarak yorum yaptığı ünlü oyuncuya, takipçileri tarafından 'Karlar kraliçesi' yakıştırması yapıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin