Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fahriye Evcen'in gelinliğindeki çok özel detay

Fahriye Evcen'in gelinliğindeki çok özel detay

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

23.06.2017 00:18

Türkiye’nin iki ünlü yıldızı Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 29 Haziran’da yapılacak görkemli bir düğünle yaşamlarını birleştirecek. 

İkili, bu özel günde davetlilerin karşısına kusursuz çıkmak için hummalı bir çalışma içinde… Düğün hazırlıklarını bitirmek üzere olan Özçivit ve Evcen, damatlık ve gelinliklerine büyük özen gösterdi. Hem Evcen hem de Özçivit, provaları hiç aksatmadı. Hayatının en mutlu gününde peri kızları gibi görünmek isteyen Fahriye Evcen’in gelinliğini Raşit Bağzıbağlı tasarladı. Şık Hayat’a konuşan genç modacı, Evcen’in düğününde nasıl bir gelinlik giyeceğine dair ilginç tüyolor verdi.

Kumaşı yurt dışından getirildi
Güzel oyuncunun çok titiz bir gelin adayı olduğunu anlatan Bağzıbağlı, gelinliğin kumaşının Fransa’dan getirildiğini belirtti. Kumaş haftalarca süren bir çalışma boyunca elde işlendi. Gelinliğin en büyük özelliği ise üzerindeki danteller. Evcen’in, beyaz bir kuğuya dönüşeceği gecede giyeceği gelinliğinin üzerindeki danteller, tamamen el emeği göz nuru.

Özçivit'in damatlığı modern çizgilerde olacak
Elbette Burak Özçivit de düğün gecesi şıklığıyla müstakbel eşi Fahriye Evcen’den geri kalmayacak. Özçivit’in damatlığını tasarlayan isimse Raşit Bağzıbağlı’nın babası Derviş Bağzıbağlı… Önceki gün son prova için modaevine giden Burak Özçivit’in damatlığının detayları da ortaya çıktı. Edinilen bilgiye bilgiye göre yakışıklı oyuncu klasik ve modern tasarımın birleştirildiği, spor ve klasik çizginin bir arada kullanıldığı smokiniyle davetlilerin önüne çıkacak. Özçivit’in damatlığının günümüz modasına uygun çizgilerde olacağı ve geçtiğimiz aylarda Faslı Imane Elbani ile evlenen Murat Yıldırım’ın damatlığına benzediği öğrenildi. (Sözcü)

Yorumlar | 0
üye profil