Fahriye Evcen-Burak Özçivit'e özel koruma!

Fahriye Evcen-Burak Özçivit'e özel koruma!

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, Danimarka'da zor anlar yaşayınca istemeye istemeye de olsa koruma tutma kararı aldı.

Bu yılın başında Avusturya'da otelleri hayranları tarafından basılan Burak Özçivit-Fayriye Evcen çifti, Danimarka'da da zor anlar yaşadı. Kendilerine gösterilen aşırı ilginin ardından ünlü çift koruma tutma kararı aldı.

Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkede büyük hayran kitlesine sahip olan magazin dünyasının gözde çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, gördükleri yoğun ilgiden dolayı radikal bir karar aldılar.

Ünlü çift ile ilgili yapılan habere göre; gittikleri her ortamda büyük bir sevgi seliyle karşılaşan ikili, bu yılın başında Viyana'ya gitmiş ve çift İnstagram'da kaldıkları oteli paylaşınca olanlar olmuştu. Evcen'le Özçivit'i görmek isteyen hayranları oteli basmış ve güvenlik yetersiz kalınca devreye polis girmişti. İkilinin Danimarka tatili ise bu duruma tuz biber oldu. Bayramı Kopenhag'da geçiren ikili, Türk hayranları tarafından fotoğrafları gizlice çekilince rahatsızlık duydu.

Keyifleri kaçtı!
Fahriye Evcen'in özellikle kadın hayranları tarafından sözle tacize maruz kalması da sevgilisi Burak Özçivit'in keyfini kaçırdı. Galalara koruma ordusuyla katılan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, bundan sonra tatiller de dahil olmak üzere her yere yakın korumayla gitmeye karar verdi. Yakışıklı oyuncunun şu sıralar yakın koruma arayışında olduğu öğrenildi.

Kimseyi kırmak istemiyor
Hiçbir hayranını kırmak istemediği için herkesle tek tek fotoğraf çektiren Burak Özçivit, sevgi seli aşırı bir hal alınca 'yakın koruma' kararı almak zorunda kaldı.

Görüntülenme : 3692 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 11:21:19
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 15:52:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin