Ezhel, Norm Ender'e ilk kez cevap verdi: Adam bize söverek para kazandı, mükemmel bir sistem

Yaptığı şarkılarla gündemden düşmeyen ünlü rapçi Ezhel, Norm Ender hakkında ilk kez konuştu. Norm Ender'in Mekanın Sahibi adlı şarkıyla kendisine ve birçok rapçiye yüklenmesini değerlendiren Ezhel çok özel açıklamalarda bulundu. Ezhel, Norm Ender için; Anlamadım arkadaşı. Değişik bir şey oldu. Adam bize söverek para kazandı, mükemmel bir sistem" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 10:49
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 10:49
Ezhel, Norm Ender'e ilk kez cevap verdi: Adam bize söverek para kazandı, mükemmel bir sistem

Rapçi Ezhel, Norm Ender hakkında ilk kez konuştu. Mekanın Sahibi şarkısıyla Ezhel ve birçok rapçiye göndermede bulunan Norm Ender için olay açıklamalarda bulundu. Bavul Dergi’den Burak Abatay’ın haberine göre Ezhel çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

İşte Ezhel'in o açıklamaları;

-Biz bir şey yapmadık. Herhalde bize gıcık oldu. “Şarkıda dediklerinin daha arkasında dursun isterdim. Anlamadım arkadaşı. Değişik bir şey oldu. Adam bize söverek para kazandı valla mükemmel bir sistem. İnsanlar sonra bizden tiksindiler nefret ettiler anlamadım ne yaptık nasıl oldu. Bizi sevmeyen insanları bir odak noktasına topladı ve hıncını aldı.

-İnsanlar sevindiler kavgayı da sevdikleri için. Ondan sonra programlara talk şovlara çıktı. Orada da bize sövdü, saydı, hakaret etti. Bizim kültürde var işte. Aynı şeyleri ben yazsam, kafiyesiz rap falan, mesela yapamazdım. Ya da ben öyle yazsam benim fanlarım beni yok ederdi o yüzden de üzülüyorum

-Diss evet belli bir şeye göre kazanılır ama çok vasat bu. Daha güzel bir şey olsun isterdim. İnsanların dönüp bize söylediği şeyler çok komik oldu sonra. Bize laf sokuyorlar ama komik şeyler söylüyorlar insanın gülesi geliyor. Daha sağlam daha akılcı şeyler beklerdim