Ezgi Sertel: Kendimi izlerken acıkıyorum

Ezgi Sertel: Kendimi izlerken acıkıyorum
Yayınlanma Tarihi: 23.07.2017 13:19 | Değiştirme Tarihi: 23.07.2017 13:19

Ünlü sunucu Ezgi Sertel hakkında merak edilenleri anlattı.

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ‘Lezzetin Haritası’ programının ünlü sunucusu Ezgi Sertel oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı ‘Hadi Be’ canlı yayınında Ezgi Sertel, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.  

Yemeğin hakkını veririm
Yaşamak için yemek yiyenlerden olmadığını ve yediği yemeklerin hakkını verdiğini söyleyen Ezgi Sertel “ Ben yaşamak için  yemek yiyenlerden olmadım. Yemek için yaşıyorum. Çok iştahlı birisiyim ve yediğim yemeklerin hakkını veriyorum” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.  

Farklı formatlar istiyorum Evlendikten sonra bir yıl dinlenmek ve artık farklı formatta programlar yapmak istediğini söyleyen Ezgi Sertel “ Bu sene evlendikten sonra dinlenmek istedim. Eşimle tanıştığımdan beri hep şehir dışındayım. Kendisini çok özlüyordum. Ayrıca artık farklı formatta programlarda yapmak istiyorum. Kadın kuşağı programları olabilir ama evlilik programı yapmak istemiyorum” dedi.  

Kendimi izlerken acıkıyorum Kendisine sürekli programı izlerken acıktıklarını söyleyenler olduğunu ancak buna inanmadığını söyleyen Ezgi sertel “Bana sürekli programı izlerken acıkıyoruz diyorlardı. Bende nasıl olur derken bir kere kendi programımı izlerken acıktım ve ekrandaki yemekten eve sipariş verdim” dedi. 

Arabamda buzdolabı var Arabasında buzdolabı olduğunu ve gittiği yerlerdeki yöresel malzemelerden aldığını söyleyen Ezgi Sertel “Arabada buzdolabım var gittiğim yerlerdeki malzemelerden alıyorum. Ayrıca bir şeye ihtiyacım olursa oradaki ustaları arıyorum bana gönderiyorlar” dedi.  

Günde 100 defa ellerimi yıkarım Ellerini sürekli yıkamak gibi bir takıntısı olduğunu ve günden ortalama 100 defa ellerini yıkadığını söyleyen Ezgi Sertel “ Ellerimi sürekli yıkama gibi bir takıntım var. Tokalaştığımda bile el yıkarım. Kapı kollarını peçetesiz tutamam. Günde 100’e yakın ellerimi yıkıyorum. Evime gelenlere daha kapıdan girerken elini yıkarmısın diyorum. Elimde olmadan böyle bir takıntım var” dedi.  

95 yaşında ölmek istiyorum Yaşamayı çok sevdiğini ve en büyük isteğinin torunlarını görmek için 95 yaşına kadar yaşamak olduğunu söyleyen Ezgi Sertel “ Sağlıklı besleniyorum ve torunumu görmek için yaşamak istiyorum. En büyük hayalimde 95 yaşıma kadar yaşamak var” diye konuştu.