Ezgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgiler

Ezgi Kundak kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Ezgi Kundak oldu. Performansıyla 2 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Ezgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 22:14
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 22:14
Ezgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Ezgi Kundak, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Ezgi Kundak kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE EZGİ KUNDAK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Ezgi Kundak, 29 yaşında. Yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Ankara'da çeşitli yerlerde sahne alan Ezgi Kundak, müzik hayatına altı yaşında başlamış. O yaşlarda babasının çıkardığı albüme eşlik ederek şarkı söylemeye başlamış. 10 yaşında iken İhsan Öztürk'ten bağlama dersi almış. Ve hocalık belgesi almış. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan yarışmacı, kendini iyi ve güvende hissettiği tek şeyin müzik olduğunu düşündüğünü söyledi. Hayatında başka bir meslekte asla yapamayacağını belirtti.

EZGİ KUNDAK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Ezgi Kundak, “KOYVER KENDİNİ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk’ü döndürdü. Ezgi Kundak, yoluna Beyazıt Öztürk’ün takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin