Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım boşandı mı? Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım boşandı mı? Ezgi Eyüboğlu kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 27.06.2019 16:15 | Değiştirme Tarihi: 27.06.2019 16:15

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım boşandı mı sorusunun yanıtı birçok kişinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. 2016 yılında evlenen Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım çiftinin boşanma haberi, magazin basınına bomba gibi düştü. İşte detaylar.

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım boşandı. Dün görülen duruşmayla anlaşmalı olarak ayrıldılar. Sosyal medya hesaplarında Ezgi Eyüboğlu, Yıldırım soyadını kaldırdı. Eyüboğlu ve Yıldırım, ayrılıklarını ortak bir açıklamayla duyurdu.

Açıklamada şöyle denildi:

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ortak aldıkları karar doğrultusunda anlaşmalı olarak boşanmıştır. Bundan sonraki hayatlarında ilişkilerine saygı ve sevgi çerçevesinde dostane olarak devam edeceklerdir.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babasının mesleği bankacılık, annesinin mesleği ise öğretmenliktir. Eyüboğlu, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Bu üniversiteden sonra Bahçeşehir Üniversitesinde master yaptı. Üniversite okuduğu zamanlar okuldaki tiyatro kulübüne giriş yaptı. Bir yandan tiyatro ile ilgilenirken bir yandan ise ajansa kaydını yaptırdı. Boyu 1.65’tir.

Ezgi Eyüboğlu, 2007 tarihi ile birlikte artık modellik yapmaya başladı ve defilelere çıktı. Profesyonel olarak oyunculuk yaparak dizilerde oynadı. 2012 tarihinde ki Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun karakterini canlandırdı. 2012 yılında ki bu dizinin ardından Ulan İstanbul isimli dizide Ada karakteri ile sevenlerinin karşısında oldu.

Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, birlikte rol aldıkları dizide tanıştı ve 2016 yılında evlendi.