Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ezgi Asaroğlu da tükendi

Ezgi Asaroğlu da tükendi

Keremcem’den ayrıldıktan sonra kayıplara karışan Ezgi Asaroğlu'nun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve ABD'de tedavi gördüğü ortaya çıktı.

17.08.2016 09:28

Aynı dizide rol aldığı Keremcem'le doludizgin bir aşk yaşayan Ezgi Asaroğlu, bir anda kayıplara karıştı. Yakışıklı oyuncuyla arasındaki sorunları çözemeyen Asaroğlu'nun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ortaya çıktı. Tıpkı Meryem Uzerli gibi yoğun çalışma temposu yüzünden tükenen güzel oyuncu, bu yüzden de Keremcem'le ilişkisine nokta koydu.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen 29 yaşındaki Ezgi Asaroğlu'nun yaşadığı bunalımdan kurtulmak için ABD'ye gittiği öğrenildi. Psikoloğunun tavsiyesi üzerine Türkiye'den uzaklaşan güzel oyuncu, Amerika'nın birçok şehrini gezerek 'tükenmişlik sendromu' ile savaşıyor. Yakın çevresine kendisini daha iyi hissettiğini söyleyen Ezgi Asaroğlu, yakında Türkiye'ye dönüp yeniden ekranlarda olacak.

Meryem Uzerli ile aynı belirtiler
Ezgi Asaroğlu, adını ilk kez Meryem Uzerli ile duyduğumuz tükenmişlik sendromuna yakalandı. Asaroğlu da Uzerli gibi hiçbir şeyden keyif alamaz oldu. (Takvim)

Yorumlar | 2
üye profil
rahmi yılmaz 2 yıl önce
bu tükenmişlik sendromu denen zıkkım neden normal insanlarda olmuyor
burak 2 yıl önce
zengin hastalığı çünki