Ezgi Asaroğlu da tükendi

Ezgi Asaroğlu da tükendi

Keremcem’den ayrıldıktan sonra kayıplara karışan Ezgi Asaroğlu'nun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve ABD'de tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Aynı dizide rol aldığı Keremcem'le doludizgin bir aşk yaşayan Ezgi Asaroğlu, bir anda kayıplara karıştı. Yakışıklı oyuncuyla arasındaki sorunları çözemeyen Asaroğlu'nun tükenmişlik sendromuna yakalandığı ortaya çıktı. Tıpkı Meryem Uzerli gibi yoğun çalışma temposu yüzünden tükenen güzel oyuncu, bu yüzden de Keremcem'le ilişkisine nokta koydu.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen 29 yaşındaki Ezgi Asaroğlu'nun yaşadığı bunalımdan kurtulmak için ABD'ye gittiği öğrenildi. Psikoloğunun tavsiyesi üzerine Türkiye'den uzaklaşan güzel oyuncu, Amerika'nın birçok şehrini gezerek 'tükenmişlik sendromu' ile savaşıyor. Yakın çevresine kendisini daha iyi hissettiğini söyleyen Ezgi Asaroğlu, yakında Türkiye'ye dönüp yeniden ekranlarda olacak.

Meryem Uzerli ile aynı belirtiler
Ezgi Asaroğlu, adını ilk kez Meryem Uzerli ile duyduğumuz tükenmişlik sendromuna yakalandı. Asaroğlu da Uzerli gibi hiçbir şeyden keyif alamaz oldu. (Takvim)

Görüntülenme : 16209 Güncelleme Tarihi: 17/08/2016 11:46:01
Yayınlanma Tarihi: 17/08/2016 09:28:51

Haber Yorumları (2)

500
 • rahmi yılmaz
  9 ay önce
  bu tükenmişlik sendromu denen zıkkım neden normal insanlarda olmuyor
  • burak
   9 ay önce
   zengin hastalığı çünki

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin