Mustafa Sandal ile Azeri güzel Razi Aliyeva aşk mı yaşıyor?

Önceki gün 6 Azeri güzelle birlikte tekne turu yapan Mustafa Sandal'ın bu partisinin perde arkası ortaya çıktı. TV8'deki Gel Konuşalım'da Mustafa Sandal ile Azeri güzel Razi Aliyeva'nın aşk yaşayıp yaşamadığı konuşuldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 11:12
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 11:23

Önceki gün İstanbul Boğazı'nda 6 güzelle eğlencenin tadını çıkaran ve İstanbul'a davet ettiği Rusya ve Azerbaycan'ın sosyal medya fenomenleriyle teknede felekten bir gece çalan Mustafa Sandal'ın bu güzellerle bir proje için bir araya geldiği ifade ediliyor. Aralarında özellikle Razi Aliyeva ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü popçunun yeni bir ilişkiye adım atıp atmadığı merak konusu olmaya devam ediyor.

Mustafa Sandal ile tekne partisinde 'Aya Benzer' şarkısıyla coşan Razi Aliyeva, şarkıcıyla çekildiği fotoğrafları ve hikayeleri hiç çekinmeden sosyal medya hesabından paylaştı. Aliyeva, Sandal'la çekildiği fotoğrafa not olarak "Yeni bir projede bize iyi şanslar" yazdı ve Instagram hesabından paylaştı.

MUSTAFA SANDAL İLE RAZİ ALİYEVA İLE Mİ BERABER?

Eylem İpek Şafak, TV8'deki Gel Konuşalım canlı yayınında yaptığı açıklamada  Sandal ile güzellerin tekne turu dışında evde de bir parti yaptıklarını söyledi ve birkaç gece üst üste buluştuklarını ifade etti. Eylem İpek Razi Aliyeva ile aralarındaki diyalogun aşka dönüşüp dönüşmeyeceği hakkında "Yeni bir aşk doğar mı doğar" dedi.