Eylem İpek Şafak duyurdu! Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan çiftinden çocuk müjdesi...

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2020 12:49 | Değiştirme Tarihi: 02.01.2020 14:13

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programı yorumcularından Eylem İpek Şafak'ın haberine göre, ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan hamile... Eylem İpek Şafak, 'Arda-Aslıhan Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Aslıhan Doğan Turan 2,5 aylık hamile' dedi.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan 12 Mart 2018'de nikah masasına oturmuştu. Çift 26 Ekim'de de oğulları Hamza Arda'yı kucağına almıştı.

HAMZA ARDA’YA KARDEŞ GELİYOR

Arda Turan ve eşi Aslıhan Turan şu sıralar ikinci bebeklerini bekliyor. Aslıhan Turan iki buçuk aylık hamile.

Tv8’de yayınlanan Gel Konuşalım programında Eylem İpek Şafak’ın haberine göre, Arda-Aslıhan Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Hamza Arda adında bir oğlu olan çiftin ikinci çocuğu da erkek olacak. Mutlu haberi aile ve yakın dostlarıyla paylaşan çiftin hazırlıklara şimdiden başladığı öğrenildi.

ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUZ

Aslıhan Doğan Turan geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda şu açıklamaları yapmıştı

* İkinci bebeğimize iki aylık hamileyim. Planlı bir bebekti. Evlat, bambaşka. Arda ile aklımızı yitirmiş durumdayız. Birbirimize sürekli oğlumuzun fotoğraflarını gösteriyoruz. Arda, Hamda Arda'yı Lalipli diye seviyor. O kelime Arda'nın onu severken kullandığı bir sözcük, anlamı yok.

ANNE ÇOCUĞUNA KENDİSİ BAKMALI

* Çocuk aile ile birlikte, sevgi ile büyümeli. Dadı bana yardımcıdır. "Paranız çok, doğurup dadılara veriyorsunuz. Öyle ben de hamile kalırdım" diyenler oluyor. Saçma sapan yorumlar... Bir anne tabii ki çocuğuna kendi bakmalı, kendi ilgilenmeli. Çalışan anneleri tenzih ederek söylüyorum.