Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşandı

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2019 12:25 | Değiştirme Tarihi: 06.09.2019 15:54

Evliliklerinde henüz 1 yılı bile doldurmayan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti boşandı. 15 dakika süren boşanma davasının duruşması Beykoz Adliyesi'nde görülürken, duruşma sonrası açıklama yapan Sinan Akçıl, 'Herkes için hayırlısı olsun' dedi.

Sinan Akçıl ile geçen Aralık ayında evlendiği Burcu Kıratlı, Beykoz Adliyesi’nde boşandı. Dava 15 dakika sürdü. Boşanma ile ilgili detayları, Eylem İpek Şafak, Gel Konuşalım canlı yayınında anlatmıştı.

Eylem Şafak İpek'in bu boşanmayla ilgili iddiaları şu şekildeydi:

*Birbirlerinden hiçbir talepleri yok. Tel celsede bitecektir o nednele. Burcu Kıratlı, Maslak'taki yeni evinde yaşadığı, Sinan Akçıl'ın ise otelde kaldığı biliniyor. Şu an kendini biraz kapatmış durumda, çünkü evliliği bitiyor. 

*9 ay gibi bir süreç ama evlilikleri başladığı ilk günden beri boşandı boşanacaklar haberleri vardı.

*Sinan Akçıl kendisine ev bakacakmış. Maslak'ta bakıyormuş diye duyduk. Burcu Kıratlı da yeni bir diziye başlayacakmış. İmza aşamasındaymış, Adana'da olacakmış seçimler.

KISKANÇLIK İDDİALARI

*Hatta bazı iddialara göre Sinan Akçıl, dizide yakınlaşma sahneleri istemiyor diye birtakım konuşmalar var. Boşanma nedeni değil ama tuzu biberi oldu gibi bu iddia da.