Eylem İpek açıkladı! Aybüke Pusat ile arasında aşk olabilir...

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2019 12:25 | Değiştirme Tarihi: 09.09.2019 12:25

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç ekranların yeni ikilisi olarak isimlerini yazdırmış gözüküyor. Rol aldıkları dizide inatçı 2 sevgiliyi canlandıran ikili, kameraların önünde ve arkasıdna çok iyi anlaşınca 'dizi aşkı gerçek mi oluyor?' soruları sorulmaya başladı.

Tam da bu soruların sorulduğu dönemde, Aybüke Pusat'ın kankası Dilan Deniz Çiçek'i, takipten çıkarması dedikodulara neden oldu. Çünkü Aybüke Pusat ile  Dilan Deniz Çiçek arkadaşlığı yıllar öncesine dayanıyordu. İkili Miss Turkey 2014'te birlikte dereceye girmişti.

Bildiğiniz gibi Dilan Deniz Çiçek ile 1 yıl aşk yaşamış, ikili yaz başı ayrılmıştı. Aybüke Pusat'ın Furkan Andıç'ın sevgili olarak seyirciler tarafından birbirlerine yakıştırılması ve iki arkadaşın birbirini takipten çıkması dedikodulara neden oldu. Gel Konuşalım canlı yayında bu konu masaya yatırıldı. Eylem İpek Şafak, bu dedikoduya dair flaş detaylar paylaştı.

Eylem İpek Şafak'ın açıklamaları şu şekilde:

Dilan Denizle Aybüke Pusat çok iyi arkadaşlardı. Önce Aybüke Pusat, Dilan Deniz'i sonra da Dilan Deniz onu takipten çıkardı. Çok sık görüşüyorlardı, çok iyi arkadaşlardı. Furkan Andıç ile Aybüke Pusat çok yakınlaşınca arkadaşının aşkına mı baktı acaba denildi. 

Başka yerlerde de buluşuyorlar. Şu an direkt bir aşk diyemeyiz. Takipten çıkarıdığı için şüpheleniyoruz. İki arkadaşın arasına Furkan Andıç girmiş gibi gözüküyor. Bana 'aşk var' gibi geliyor. Fanları da merak ediyordu, öğrenmiş oldular.