Exxen'de izleyiciyle buluşacak olan Şeref Bey'in afişi yayımlandı! Şeref Bey'de kimler oynayacak?

Acun Ilıcalı'nın aylar önce duyurduğu dijital yayın platformu Exxen'in dizi projesi Şeref Bey'in yayın tarihi belli oldu. Ocak ayında yayın hayatına başlayacak Exxen ile birlikte izleyiciyle buluşacak olan Şefer Bey, Türk dizi sektöründe büyük yankı uyandırması bekleniyor. Dizinin 2021 yılının ilk ayında ekranlarda olması planlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 14:56
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 15:08
Exxen'de izleyiciyle buluşacak olan Şeref Bey'in afişi yayımlandı! Şeref Bey'de kimler oynayacak?

Komedi türünde ekranlara gelecek olan dizi 10 bölümden oluşacak. Yapımcılığını Most Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği Şeref Bey dizisinin başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Serhat Kılıç, Devrim Yakut ve Erdem Kaynarca gibi isimler yer alıyor. Dizinin danışmanlığını ise Ali Atay üstleniyor.

Şeref Bey, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen adlı dijital platformunda yayımlanacak. Exxen’de yayın hayatına başlayacak dizilerin büyük bir kısmı belli oldu. Exxen’de yayınlanacak yapımlar bir bir açıklanırken dizi seçkisi de merak edilmeye başladı. Merakla beklenen Exxen dizilerinin afişleri, oyuncu kadroları ve dizilerin konuları da yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Exxen’in yeni komedi dizisi Şeref Bey’de sonunda izleyenlerine afişini ve oyuncu kadrosunu yayınladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.