Exatlon YouTubers projesini ünlü YouTuber Orkun Işıtmak sunacak!

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2019 13:19
Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 10:28

Çok yakında Dominik'te yapılacak olan Exatlon YouTubers projesini sunacak olan Orkun Işıtmak, projeye dair oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk olan ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, Exatlon YouTubers projesine dair bilinmeyenleri anlattı.

REALİTY SHOW TARZINDA OLACAK

Orkun Işıtmak canlı yayında yaptığı açıklamada; "Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun ağabeyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik'te çekimlere gidicem. Exatlon YouTubers, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım." dedi.

OĞUZHAN UĞUR, EXATLON YOUTUBER'DA!

Exatlon YouTubers projesine dahil olacak olan isimlerden birisininde ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur olduğunu belirten Orkun Işıtmak, "Oğuzhan Uğur'un tam olarak yarışmacı olduğunu söyleyemem ama bu projede bizimle yer alacak ve çok güzel işler ortaya çıkacak." dedi.

TOPLAMDA 18 YARIŞMACI OLACAK

Önümüzdeki ay içerisinde başlayacak olan Exatlon YouTuber çekimleri için Dominik'e gideceğini belirten Orkun Işıtmak, toplamda 18 yarışmacının yer alacağını ve yarışmacıların 9'ar şekilde bölünerek iki takıma ayrılacağını belirtti. Orkun Işıtmak aynı evde yaşayacak olan yarışmacılar için çok özel projelerin yer aldığını özellikle vurguladı.

EXATLON SUNUCUSU ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

YouTube'da çektiği vloglarla adını duyuran Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996 tarihinde dünyaya geldi. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi İzmir’de yaşıyor. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındı. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Orkun Işıtmak, 2018 yılında "İyi Oyun"filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu.