Exatlon yarışmasının sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Kaç yaşındadır?

YouTuber'ların yarışacağı Exatlon yarışmasının sunucusu olan Orkun Işıtmak kimdir sorusunun yanıtı birçok izleyicinin merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Exatlon yarışmasının Türkiye'de çekileceğini duyuran Acun Ilıcalı, yarışmanın sunuculuğu için Orkun Işıtmak ile anlaştığını açıkladı

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2019 15:48
Değiştirme Tarihi: 23.10.2019 15:48
Exatlon yarışmasının sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Kaç yaşındadır?

Orkun Işıtmak, bu yıl YouTuber'ların yarışacağı Exatlon'da sunuculuk yapacak. Acun Ilıcalı'nın canlı yayında açıkladığı ve Exatlon yarışmasının sunuculuğunu yapacak olan Orkun Işıtmak'ın hayatı hakkında bilgiler oldukça merak ediliyor. YouTube kitlesi bir hayli fazla olan Orkun Işıtmak çektiği videolarla da adından söz ettiren bir isim. Peki, Orkun Işıtmak kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilinmeyenler.

EXATLON SUNUCUSU ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

YouTube'da çektiği vloglarla adını duyuran Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996 tarihinde dünyaya geldi. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi İzmir’de yaşıyor. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındı. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Orkun Işıtmak, 2018 yılında "İyi Oyun"filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu.