Exatlon Türkiye yarışmacısı Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında?

Zeynep Aleyna Şen, Netflix platformunda yayınlanan Exatlon Türkiye yarışmacılarından biri. Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Exatlon Challenge yarışmasında sosyal medya fenomeni olan 16 isim mücadele veriyor. Programın yayınlanması ile izleyiciler yarışmacıları araştırmaya başladı. Makyaj videoları ile tanınan ve ilgiyle takip edilen Zeynep Aleyna Şen, Siyah takımda yer alıyor. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 00:31
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 00:31
Exatlon Türkiye yarışmacısı Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında?

Exatlon Challenge Türkiye yarışması ilk sezonu ile Netflix'ten izlenmeye başladı. Survivor'ın farklı bir versiyonu olan Exatlon Türkiye'de tanınmış 16 sosyal medya fenomeni yarışıyor. İlk sezonu ile ekrana gelen ve büyük ilgi gören Exatlon Challenge'da yarışmacılar da araştırılmaya başlandı. Siyah takım yarışmacıları arasında yer alan yarışmacı için Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde internet üzerinde sorgulanıyor. Peki, Exatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Zeynep Aleyna Şen kimdir?

EXATLON TÜRKİYE YARIŞMACISI ZEYNEP ALEYNA ŞEN KİMDİR?

Zeynep Aleyna Şen, Temmuz 1998 yılında Denizli’de doğdu. aslen İzmir’li olan Zeynep Aleyna Şen, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünde halen eğitimini sürdürmektedir. Kendi ismini taşıyan ve kayıtlı video paylaşım sitesi olan YouTube kanalında yayınladığı videoları ve aktif olarak kullandığı Instagram sayfasındaki paylaşımlarıyla tanınıyor. Zeynep Aleyna Şen, özellikle makyaj üzerine çektiği vlog videolarıyla öne çıkıyor, ayrıca genç YouTuber gezdiği yerleri de takipçileriyle detaylı bir şekilde paylaşmayı ihmal etmiyor. 14 Şubat 2011 tarihinden bu yana YouTube video paylaşım sayfası olan Zeynep Aleyna Şen, 2018 yılından bu yana Youtube video paylaşım sitesini aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Zeynep Aleyna Şen’e ait olan Youtube kanalında özellikle Makyaj üzerine blog içerikleri yayınlıyor. Yaklaşık 26 bin 500 abone sayısı ve 667.536 görüntülenme sayısına sahiptir.