Exatlon Türkiye yarışmacısı Yağmur Karabal kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yağmur Karabal, Exatlon Türkiye yarışmacılarından biri. Netflix platformunda yayınlanan Exatlon Challenge, on altı sosyal medya fenomenini zorlu parkurda karşı karşıya getiriyor. Büyük ilgi gören Exatlon Türkiye'de yarışmacıların hayatları da merak konusu oldu. Siyah takımda yarışan güzel fenomenlerden Yağmur Karabal da internetin sorgulanan isimlerinden oldu. Peki, Burce Yağmur Karabal kimdir? Exatlon Türkiye yarışmacısı Yağmur Karabal kaç yaşında?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 01:00
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 01:00
Exatlon Türkiye yarışmacısı Yağmur Karabal kimdir, kaç yaşında, nereli?

Netflix'de büyük merak uyandıran Exatlon Challenge Türkiye programı, pek çok tanınan ismi bir araya getirdi. Siyah takım ve Beyaz takım olarak iki takım mücadele ettiği Exatlon Türkiye'nin sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur yapıyor. Fiziksel güç ve performansın sergilendiği Exatlon Türkiye yarışmacıları ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Siyah takımda yarışan Burce Yağmur Karabal da araştırılan isimlerden bir tanesi. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Yağmur Karabal kimdir, kaç yaşında, nereli?

EXATLON TÜRKİYE YARIŞMACISI YAĞMUR KARABAL KİMDİR?

Yağmur Karabal, 17 Haziran 1992 yılında dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Yağmur Karabal, şimdilerde ise Yüksek Lisans eğitimine devam etmekte ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde eğitim almaktadır. Bir spor kanalında muhabirlik yapan Karabal, kendisini sosyal medyada futbol Sunucusu, moda tutkunu olarak tanımlıyor. 147 bin instagram takipçisi bulunan Burce Yağmur Karabal, koyu bir Beşiktaş taraftarı ve bir LÖSEV gönüllüsü. 

Haber ile ilgili metin girin!.