Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Uras Benlioğlu, Exatlon Türkiye yarışmacılarından biri. Netflix’te yayınlanan Exatlaon Challenge Türkiye, 16 sosyal medya fenomenini ilginç parkurlarda karşı karşıya getiriyor. Oyunlarda kazananın ödül aldığı, kaybedenin ceza aldığı Exatlon Türkiye yarışması yarışmacıları merak ediliyor. Youtuber olan Uras Benlioğlu’nun hayat hikayesi de Exatlon Türkiye izleyicileri tarafından merak ediyor. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 19:45
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 19:45
Exatlon Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur'un yaptığı, birbirinden ilginç 16 fenomenin karşı karşıya geldiği Exatlon Türkiye, Netflix'te yayına girdi. On beş bölümlük Exatlon Challenge Türkiye izleyenler, internette yarışmacıları araştırmaya başladı. Bu yarışmacılarından biri olan Uras Benlioğlu, programda beyaz takımda yer alıyor. Peki, Uras Benlioğlu kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte Uras Benlioğlu hakkında merak edilenler…

URAS BENLİOĞLU KİMDİR?

Ünlü Youtuber Uras Benlioğlu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. İkinci sınıfta Atv haber’de staj yapmış ve televizyon dünyasına adım atmıştır. Ardından muhabir olarak çalışmaya başlamış ve bu dönemde haber seslendirme, öğle haberleri spikerliği ve muhabirlik görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca Sky Türk kanalının haber merkezinde de kendisini geliştirmiştir.

2014 yılında habercilik mesleğine ara vermiş ve Tims Productions Tamam mıyız? ve Muhteşem Yüzyıl gibi projelerinin kamera arkası belgesellerini hazırlamıştır. ayrıca bu dönemde Acıbadem, Turkcell gibi büyük şirketlerin basın toplantılarının video çekimlerini gerçekleştirmiştir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından Pratik Bilgiler ismini verdiği Youtube kanalı ile kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaşmış ve büyük bir ilgi ile takip edilmeye başlamıştır.

1982 doğumlu Uras Benlioğlu İzmir’de dünyaya gelmiş yaşantısını 18 yaşına kadar İzmir’de sürdürmüştür. Aslen İzmir Göztepelidir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Uras Benlioğlu’nun ürün inceleme/eğlence içeriklerine sahip bir Youtube kanalı bulunuyor. Abone sayısı 2,83 MN. Görüntülenme sayısı ise 726.591.030. Uras’ın Instagram hesabında ise 626K takipçisi bulunuyor ve gönderi başına aldığı ortalama like sayısı 50K.