Exatlon Türkiye yarışmacısı Öykü Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Öykü Berkan ismi, Exatlon Türkiye yarışmasının Netflix’te yayınlanmasını ile merak edilen bir isim oldu. Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Exatlon Challenge Türkiye’de siyah ve beyaz olmak üzere iki takım yer alıyor. Ve bu takımlarda 16 sosyal medya fenomeni mücadele ediyor. Bu yarışmacılardan biri olan Youtuber Öykü Berkan, siyah takımda. Peki, Exatlon Türkiye yarışması Öykü Berkan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 20:08
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 20:08
Exatlon Türkiye yarışmacısı Öykü Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. 16 sosyal medya fenomenini buluşturan yapımı izleyenler, yarışmacıların kim olduklarını araştırmaya başladı. Siyah takımda yer alan ve Youtuber olan Öykü Berkan da Exatlon Türkiye’de siyah takımda yer alıyor. Peki, Öykü Berkan kimdir, kaç yaşında ve nereli?

ÖYKÜ BERKAN KİMDİR?

Öykü Berkan, 6 Temmuz 2001 İstanbul doğumludur. Eğitimine İstanbul’da başlayan Öykü Berkan,özellikle Zeynep Sey’in yazmış olduğu Siyahın Buruk Tebessümü isimli kitap kapağında Ezgi Çora’nın modelliğini yaparak tanınmıştır.

İlk dönemlerde Facebook, ardından uzun süre İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanmıştır. 17 Haziran 2018 tarihinde ise Youtube dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. 2018 yılı itibariyle henüz az video paylaşımı yapmasına rağmen kısa sürede her videosu binlerce izlenme sayısına ulaşmıştır.

Öykü Berkan, kanalında genellikle makyaj içerikleri çekiyor. 180 bini aşkın abonesi bulunan Öykü Berkan'ın görüntülenme sayısı ise 8 milyonu aşmış durumda. 17 Haz 2018 yılında Youtube'a katılan Öykü Berkan'ın Instagram'da ise 700 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.