Exatlon Türkiye yarışmacısı Gözde Demiral (MiaFitz) kimdir, kaç yaşında, nereli?

Exatlon Türkiye yarışmacılarından biri olan MiaFitz yani Gözde Demiral kimdir merak ediliyor. Acun Medya tarafından hazırlanan Exatlon Challenge, 16 sosyal medya fenomenin siyah ve beyaz takım olarak parkurda mücadele veriyor. Programın Netflix'te yayınlanması ile birlikte yarışmacıları da araştırılmaya başlandı. Beyaz takımda yer alan Gözde Demiral da bu isimlerden biri. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Gözde Demiral (MiaFitz) kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 02:03
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 02:03
Exatlon Türkiye yarışmacısı Gözde Demiral (MiaFitz) kimdir, kaç yaşında, nereli?

Exatlon Challenge Türkiye, Netflix üzerinden izleyiciyle buluştu. Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen projesinde yer alan isimler geçtiğimiz aylarda gündeme gelmişti. Exatlon Challenge'ın Netflix'te yer almasıyla birlikte yeniden merak edilmeye başlanan isimlerin kim oldukları, neler yaptıkları, sosyal medya hesapları sorgulanıyor. 16 sosyal medya fenomeni, siyah ve beyaz takım altında Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan yarışmada mücadele verdi. Exatlon Türkiye yarışmacısı olan ve beyaz takımda yarışan MiaFitz lakablı Gözde Demiral kimdir, kaç yaşında ve nereli araştırılmaya başlandı. İşte Exatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Gözde Demiral (MiaFitz) hakkında merak edilenler...

EXATLON TÜRKİYE YARIŞMACISI GÖZDE DEMİRAL KİMDİR?

1998 doğumlu Gözde Demiral sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Aslen İzmir doğumlu Demiral, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. Twitch kanalında (miafitz) isimli kanalın sahibidir. 7 yaşından itibaren uzun süre tiyatro ile ilgilense de ilerleyen süreçte bazı nedenlerden dolayı 2017 senesinde tiyatroyu bıraktığını belirtmiştir.

Ülkemizin içerik üreticilerinin ödüllendirildiği bir ödül töreninde Yılın Kadın Yayıncısı ödülünü almıştır.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 354bin, miafitz Twitch kanalında ise 380 Binin üzerinde takipçisi vardır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 28,7 B…

2019 yılında Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı‘nın yeni yarışma programı Exatlon Challenge‘ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuştur. Yarışma için Dominik’e giden Gözde Demiral yarışmanın iddialı isimleri arasında yer almaktadır.

NEDEN MİAFİTZ?

Her zaman oyuncu olmak istediğini ancak almış olduğu sinema eğitiminden sonra sanat yönetmeni de olabileceğini dile getirirken, adının neden MiaFitz olduğunu ise şu şekilde açıklıyor;

“Mia Fitz ismini yaklaşık 5 sene önce blog olarak kullanacağım bir Instagram hesabı açarken seçtim. Mia sevdiğim bir isim ancak sadece Mia’yı alamayacağım için bir soyad uydurmam gerektiğini düşündüm. Ve düşünürken F. Scott Fitzgerald’ın bir kitabı çarptı gözüme. Kendisi en sevdiğim yazarlardan birisi. Dedim ki neden kısaltıp Fitz’i kullanmayayım? Ve ismim bu şekilde ortaya çıktı. Garip bir şekilde bu ismin hayatımın her zaman bir parçası olacağını hissediyordum. Twitch yayıncılığına başlama kararını ise 2017 yılında katıldığım Gaming İstanbul fuarında aldım. Fuara gittiğimde sadece fuardaki röportajlardan ve sunuculuktan sorumluydum. Orada bir stantta tanıştığım bir kişi bunu yapmam gerektiğine ikna etti ve fuarın üstünden 6 ay geçtikten sonra anca başlayabildim. Hikâyesi tam olarak bu.”

Gözde Demiral (MiaFitz)  bir Twitch yayıncısı. Twitch’te 373K takipçisi var ve 5.831.391 görüntülenme sayısına sahip. Youtube’da ise 24,1 abone sayısı ve 390.531 görüntülenme sayısı bulunuyor. Instagram’da 349K takipçisi var. Gönderi başına ortalama 150K like alıyor.