Exatlon Türkiye yarışmacısı Furkan Yaman kimdir, kaç yaşında?

Furkan Yaman kimdir merak ediliyor. Youtuber Furkan Yaman, Netflix'de yayınlanan Exatlon Türkiye yarışmacılarından bir tanesi. Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan Exatlon Challenge Türkiye, tanınmış 16 sosyal medya fenomenini parkurda karşı karşıya getirdi. Programın izlenmesi ile birlikte yarışmacıları da konuşulmaya başlandı. Beyaz takımda mücadele eden Furkan Yaman da bu isimlerden bir tanesi. Peki, Furkan Yaman kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 01:16
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 01:16
Exatlon Türkiye yarışmacısı Furkan Yaman kimdir, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen yeni projesi Exatlon Challenge'ın Netflix kütüphanesine eklendi. Uzun zamandır merakla beklenen yarışmanın yayınlanlaması ile birlikte yoğun ilgi gördü. Beyaz ve siyah olarak iki takımın mücadele ettiği Exatlon Türkiye'nin yarışmacıları da tanınmış sosyal medya fenomenleri. Furkan Yaman, Exatlon Challenge Türkiye'de beyaz takım yer alıyor. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Furkan Yaman kimdir, kaç yaşında?

EXATLON TÜRKİYE YARIŞMACISI FURKAN YAMAN KİMDİR?

Youtuber Furkan Yaman, 10 Mayıs 2015 tarihinde Youtube kanalı’nı açmıştır. Sosyal medya takipçileri tarafından büyük merak ve beğeni ile takip edilmektedir. 1999 doğumludur. 4 kardeşin en küçüğüdür. Eğitim hayatını sürdüren Furkan Yaman aslen Ankara’lıdır ve Ankara’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir.

Furkan Yaman eğlence içerikleri üreten bir Youtuber. 3.29 MN abone sayısı ve 795.249.748 görüntülenme sayısına sahip.  Instagram hesabında ise 1MN takipçisi bulunuyor ve paylaşımları ortalama 150K like alıyor.