Exatlon Türkiye yarışmacısı Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında?

Exatlon Türkiye yarışması, Netflix üzerinden yayınlanması ile izleyiciler tarafından yarışmacılar merak konusu oldu. 18 sosyal medya fenomeninin karşı karşıya geldiği Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında beyaz takımda yarışan Doğan Kabak kimdir araştırılmaya başlandı. Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. Sosyal medya platformlarından tanınan fenomenleri buluşturan Exatlon Challenge yarışmacılarının kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 00:04
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 00:04
Exatlon Türkiye yarışmacısı Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında?

Sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur'un yaptığı 16 sosyal medya fenomenin karşı karşıya geldiği Exatlon Challenge, Netflix'te yayına girdi. Acun Ilıcalı'nı yeni projesinde yarışmacılar, Beyaz takım ve Siyah takım adı altında parkur mücadelesi veriyor. Yarışmacın ilk sezonun yayınlaması ile birlikte Exatlon Türkiye yarışmacıları araştırılmaya başlandı. Otomobil tutkunlarının yakında tanıdığı ve takip ettiği Doğan Kabak ise Exatlon Türkiye'de Beyaz takımda yer alıyor. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir?

EXATLON TÜRKİYE YARIŞMACISI DOĞAN KABAK KİMDİR?

Doğan Kabak, 29 Nisan 1980 tarihinde İstanbul'da doğdu. 16 seneden uzun bir süredir Otomobil Gazeteciliği yapan Doğan Kabak, EVO, Autocar gibi dergilerin yazı işleri müdürlüğü görevini yaptı. Daha sonra Türkiye'de TopGearTurkey ve Health & Fitness dergilerinin yayıncılığını üstlendi. Genellikle teste aldığı otomobilleri ya da dünyanın bir çok yerinde incelediği modelleri takipçileri ile paylaşmaktadır.

Mitsubishi EVO VIII ile 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf'ta birinciliği bulunmaktadır.

Başarıları

* 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf Birinciliği
* TOSFED Otokros Kupası - Kategori 6 Birinciliği

Doğan Kabak’ın otomobiller hakkında neredeyse her şeyden bahsettiği bir Youtube kanalı var. Abone sayısı 1.06 MN. Görüntülenme sayısı ise 158.544.139. Doğan’ın Instagram hesabında ise 355K takipçisi bulunuyor ve gönderi başına ortalama 50K like alıyor.