Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Exatlon Challenge Türkiye yarışmacılarından biri olan Dilan Ay, programında Netflix'de yayınlanmasını ile merak edilen isimlerden biri oldu. Acun Ilıcalı'nın uzun zamandır merak edilen yeni projesi Exatlon Türkiye'de 16 sosyal medya fenomeni, parkurda Challenge mücadelesi veriyor. Beyaz ve siyah olarak iki takımın yarıştığı Exatlon Türkiye'de Dilan Ay, Siyah takımda yer alıyor. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 01:32
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 01:32
Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Popüler platform Netflix, heyecanla beklenen Exatlon Türkiye programının bu hafta yayına soktu. 15 bölümden oluşan ve Netflix'te yer alan Exatlon Challenge'da 16 yarışmacıdan 8'erli iki takım oluşturuldu. Siyah ve Beyaz adı verilen takımlarda 4'er erkek ve 4'er kadın yarışmacı var.  Programın yoğun ilgi görmesi ile birlikte yarışmacıların hayat hikayeleri araştırılmaya başlandı. Siyah takımda yer alan Dilan Ay da bu isimlerden birisi. Peki, Exatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında, nereli?

DİLAN AY KİMDİR?

1995 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Dilan Ay, aslen Mardin’lidir. İstanbul'da yaşayan Dilan Ay, Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim genellikle youtube video kanalında sağlıklı beslenme ve spor üzerine paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sosyal medya dışında oyuncu kimliği ile de tanınan Dilan Ay, oyunculuk eğitimi almış, ekranların sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde bir kaç bölümde oyuncu olarak yer almıştır. Ayrıca reklam ve klip çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dilan Ay, spor üzerine içerik üreterek kendi günlük kalori ve besin cetvelini paylaşıyor. Bunun yanı sıra makyaj videoları, kendi cilt bakım rutinini ve sevdiği saç modellerini paylaşıyor. En büyük hayali dünyayı gezmek olan Dilan Ay, instagram'da 32 bin 600, Youtube'ta 39 bin 500 takipçiye sahip.