Exatlon Türkiye yarışmacısı Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. Sosyal medya fenomenleri, siyah ve beyaz olarak iki halinde Exatlon parkurlarında yarışıyor. Exatlon Challenge’da Buse Plan beyaz takımda yer alıyor. Peki, Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 21:07
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 21:07
Exatlon Türkiye yarışmacısı Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan Exatlon Challenge Türkiye, Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluştu. 16 sosyal medya fenomenin siyah ve beyaz takım olarak ayrıldığı Exatlon Türkiye yarışmacıları sorgulanıyor. Beyaz takımda yarışan Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile yarışmacı hakkında bilgi edinilmeye çalışılıyor. İşte Exatlon Türkiye yarışmacısı Buse Plan hakkında merak edilenler…

BUSE PLAN KİMDİR?

1995 yılında dünyaya gelen Buse Plan, 2016’da Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden mezun oldu. Buse Plan, kendini şu sözlerle tanılamıştı:

"Merhaba arkadaşlar ben Buse Plan. Manyak, deli dolu bir insanım işte. Geziyorum, eğleniyorum bolca da paylaşıyorum. Kaykay, snowboard, wakeboard, surf yapıyorum; atlarım zıplarım ve boydan belli etmesem de iyi de basket oynarım :)"

Buse Plan, gezi ve vlog içerikleri üretiyor. Abone sayısı 39K. Görüntülenme sayısı ise 2.939.196. Instagram’da ise Buse’nin 150K takipçisi bulunuyor ve gönderileri ortalama 5K like alıyor.